SimLab Composer 7 - wersja PRO

Nowy

Simlab Composer to rozbudowany zestaw narzędzi do wizualizacji, animacji, renderingu projektów. Dzięki programowi użytkownik ma możliwość importowania do projektu dowolnych już gotowych obiektów trójwymiarowych a następnie przedstawienie projektu w formie fotorealistycznych obrazów lub animacji. Wersja PRO programu przeznaczona jest przede wszystkim dla architektów i projektantów wnętrz.

Więcej szczegółów

1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

-246,00 zł

1 599,00 zł brutto

Simlab Composer to rozbudowany zestaw narzędzi do wizualizacji, animacji, renderingu projektów. Dzięki programowi użytkownik ma możliwość importowania do projektu dowolnych już gotowych obiektów trójwymiarowych a następnie przedstawienie projektu w formie fotorealistycznych obrazów lub animacji. Program daje możliwość dodawania świateł do obiektów, kamer czy symulowania swiatła słonecznego. Użytkownik może również zmieniać tekstury na obiektach znajdujących się w projekcie a dzięki możliwości renderingu w czasie rzeczywistym obserwować zmiany. Mamy również możliwość dodawania własnych materiałów do już istniejącej biblioteki.


Kolejną bardzo ciekawą funkcją jest tworzenie animacji. Użytkownik może w dokładny sposób pokazać swój projekt uwzględniając przy tym wszystkie jego detale. Dzięki temu, że program ma możliwość eksportu również do formatu 3D PDF praktycznie każdy ma możliwość oberzenia projektu wraz z animacją na praktycznie każdym komputerze z zainstalowanym darmowym programem Adobe Acrobat Reader. Możliwość tworzenia własnych szablonów plików PDF jeszcze bardziej urozmaica i wzbogaca możliwości programu. Kolejną z ważnych możliwości programu jest tworzenie filmów. Program posiada w sobie narzędzie do łączenia pojedynczych wyrenderowanych klatek które łączy w film który można zapisać w jednym z popularnych formatów np. avi czy mp4.


Inne produkty w tej samej kategorii: (30)