Manipulator 3DConnexion SpaceNavigator for Notebooks

3DX-700034

Nowy

SpaceNavigator for Notebooks zapewnia swobodę intuicyjnej i precyzyjnej nawigacji 3D. Nacisk,pociągnięcie,obrócenie lub nachylenie drążka z opatentowaną przez firmę 3Dconnexion technologią czujnika o 6-ciu stopniach swobody umożliwia jednoczesne przesuwanie,przybliżanie,oddalanie i obrót. Urządzenie jest o 1/3 mniejsze i lżejsze od standardowego SpaceNavigator'a.

Sposób połączenia: Przewodowy
Rodzaj produktu: Dla użytku komercyjnego

Więcej szczegółów

450,00 zł netto
553,50 zł brutto

  SpaceNavigator for Notebooks zapewnia swobodę intuicyjnej i precyzyjnej nawigacji 3D.  Nacisk,pociągnięcie,obrócenie lub nachylenie drążka z opatentowaną przez firmę 3Dconnexion technologią czujnika o 6-ciu stopniach swobody umożliwia jednoczesne przesuwanie,przybliżanie,oddalanie i obrót.

  Mysz SpaceNavigator for Notebooks jest o jedną trzecią mniejsza i połowę lżejsza od standardowego modelu SpaceNavigator, co sprawia, że jest doskonałym towarzyszem podróży dla projektantów i miłośników projektowania trójwymiarowego.

  Wystarczająco mocny dla profesjonalistów. Wystarczająco prosty w obsłudze dla początkujących. Mobilny dla użytkowników notebooków.

  Do dziś zaawansowane techniki pracy z obiektami trójwymiarowymi (3D) były dostępne jedynie dla zawodowych projektantów. Wraz z wprowadzeniem modelu SpaceNavigator, firma 3Dconnexion udostępniła tą pasjonującą technologię architektom, artystom, studentom oraz każdemu, kto chce się cieszyć pracą z obiektami 3D.

  Dodatkową zaletą tej wersji urządzenia są jego zmniejszone wymiary, dzięki czemu jego transport nie sprawia najmniejszych problemów.

  SpaceNavigator™, produkt firmy 3Dconnexion, zapewnia naturalną i intuicyjną pracę z obiektami w środowisku 3D najbardziej popularnych i rozbudowanych aplikacji 3D.

  Po prostu naciskaj, odciągaj, przechylaj lub przekręcaj dźwignię manipulatora – SpaceNavigator umożliwi Ci jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych (3D). Wykorzystanie technologii firmy 3Dconnexion umożliwia łatwe, proste i pełne zabawy poruszanie się w takich środowiskach 3D jak na przykład Google Earth. Dwa programowalne przyciski umożliwiają przypisanie do nich funkcji Twojej ulubionej aplikacji. W każdym domu, na każdym biurku, przy każdym budżecie. Dzięki małym rozmiarom, SpaceNavigator z łatwością zmieści się na Twoim biurku.

  Doskonała nawigacja 3D

  Opatentowany czujnik myszy 3D SpaceNavigator for Notebooks z sześcioma stopniami swobody (6DoF) został specjalnie zaprojektowany, aby manipulować danymi cyfrowymi lub położeniem kamery.  Naciskając, ciągnąc, obracając lub przechylając drążek urządzenia 3Dconnexion, można intuicyjnie przesuwać, powiększać i obracać obiekty, a jednocześnie zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką.

  Łatwość użycia

  Każdy przycisk myszy 3D SpaceNavigator for Notebooks otwiera swoje własne menu radialne, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych poleceń aplikacji. Możesz w prosty sposób tworzyć własne menu lub skorzystać z ustawień domyślnych, by zmaksymalizować możliwości modelu SpaceNavigator for Notebooks.

  DxWare 10

  Sterownik 3DxWare 10 pozwala tak dostosować i zoptymalizować myszkę 3D SpaceNavigator, by osiągać najwyższą wydajność. Możesz łatwo dopasować ustawienia i przyciski do swojej aplikacji i własnych potrzeb. Skorzystaj z fantastycznych nowych właściwości. Projektuj, twórz i nawiguj w zupełnie inny sposób.

  Specyfikacja techniczna

  • Opatentowana przez 3Dconnexion technologia sześciu stopni swobody ruchu (6DoF)
  • Dwa standardowe przyciski na myszy 3D (Fit / Menu)
  • Wymiary (DxSxW): 68mm x 68mm x 46mm
  • Waga: 250g
  • Dołączony ochronny pokrowiec

Inne produkty w tej samej kategorii: (8)