Promocja! Autodesk Revit 2018 Zobacz większe

Autodesk Revit 2018

829I1-WW6112-T599

Nowy

Oprogramowanie BIM do projektowania konstrukcji budowlanych

Oprogramowanie Revit® do modelowania informacji o budynku udostępnia narzędzia do zastosowania w projektach architektonicznych, inżynierii MEP, inżynierii budowlanej i budownictwie oraz umożliwia koordynację między poszczególnymi branżami.

Oprogramowanie Autodesk Revit 2018 dostępne jest w zakupie jako:

 • subskrypcja (licenja czasowa) na okres 3 miesięcy, 1 roku, 2 i 3 lat z obsługą Basic lub Advanced.
Zastosowanie: Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Czasowa

Więcej szczegółów

Zapytaj o cenę.
Skontaktuj się z nami!

  Autodesk Revit Architecture to rozwiązanie dla szeroko pojętej branży architektonicznej. Dzięki niemu żmudne rysowanie stanie się przeszłością a ty będziesz mógł się zająć w końcu projektowaniem. Zalety Revit Architecture:
  • Zaoszczędzisz czas na rysowaniu dzięki modelowaniu trójwymiarowemu.
  • Program automatycznie będzie wprowadzał zmiany na widokach i dopilnuje żeby nie było rozbieżności w dokumentacji.
  • Przedmiary materiałów, powierzchni i kubatury automatycznie wykona program.
  • Eksportowane pliki dwg są dokładne i nie posiadają niezamierzonych ułamków wymiarowych.
  • Wizualizacje przygotujesz samodzielnie, na bazie istniejącego modelu tego, który posłużył do przygotowania rysunków budowlanych.
  Revit Architecture podobnie jak AutoCAD może być używany w wielu branżach, jednak największe zastosowanie i zarazem najlepsze wykorzystanie będzie miał w następujących dziedzinach:
  • Architektura ogólna (niezależnie od przeznaczenia i wielkości)
  • Architektura wnętrz
  • Architektura krajobrazu
  • Konstrukcje inżynierskie
  • Inwentaryzacja
  ZastosowaniaRysunek budowlany. Dzięki dużym możliwościom dostosowania programu, jesteśmy w stanie uzyskać w pełni zgodny z polskimi standardami rysunek ze wszystkimi opisami i oznaczeniami. Kosztorysy. Zestawienia tworzy się manualnie i to my decydujemy jakie elementy się w nich pojawiają, mogą to być ilości okien, powierzchnie ścian, czy kubatury pomieszczeń i inne. Raz utworzone zestawienia można zapisać w szablonie dzięki czemu kiedy utworzymy nowy projekt zestawienia będą uzupełniane automatycznie wraz z postępem prac projektowych co da nam pełną kontrolę nad kosztami. Renowacje. Revit umożliwia rysowanie elementów przed remontem i po remoncie na jednym modelu. Możemy w każdej chwili pokazać w innym kolorze elementy istniejące, te które należy wyburzyć i te, które dopiero powstaną. Koncepcje. Mogą opierać się na modelu bryły o dowolnych kształtach (zakrzywienia w różnych kierunkach), tworzy się je szybko i intuicyjnie. Następnie bryłę możemy wizualizować oraz wykorzystać do wykonania projektu budowlanego. Planowanie budowy i współpraca z wykonawcą. Dzięki trójwymiarowemu modelowi konstrukcji, łatwiejsze jest przedstawienie zamysłu projektanta inżynierowi budownictwa, ponadto model można wyeksportować do darmowej przeglądarki plików 3D Design Review. Kolejność wykonywanych prac również może zostać zawarta w projekcie, a następnie zestawiona w harmonogramie lub nawet pokazana w formie animacji. Projektowanie wnętrz. Kompatybilność z DirectX umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym nałożonych na elementy tekstur dzięki czemu nałożenie dekoracji na ściany nie jest żadnym problemem. Bogata baza bibliotek mebli, a także możliwość importu obiektów 3D w formacie dwg ułatwia korzystanie z tego narzędzia. Projektowanie krajobrazu. Narzędzia takie jak tworzenie trójwymiarowego modelu terenu, obliczanie mas ziemnych, czy wstawianie roślin zostaną docenione przez projektantów roślinności. Program umożliwia tworzenie dowolnych elementów zabudowy, oraz import plików rastrowych i dwg.

  Najważniejsze cechy

  Modelowanie obiektowe 3D. Wstawiaj od razu całe obiekty w 3D takie jak ściany, belki, okna , schody itp, a następnie twórz przekroje i elewacje automatycznie. Parametryczne obiekty. Twórz elementy, których wymiary będziesz mógł zmieniać już po wstawieniu do rysunku bez konieczności edycji geometrii. Wystarczy zaznaczyć obiekt i wpisać nową wartość np. wysokość, czy zmienić materiał. Dynamiczne zmiany. Rysuj w dowolnym miejscu, a zmiany zostaną wprowadzone na rzutach, elewacjach i przekrojach na dowolnym etapie projektowania. Automatyczne zestawienia. Twórz własne zestawienia od początku do końca wybierając elementy jakie mają się w nich znaleźć, zapisz je w szablonie i monitoruj na bieżąco koszty tworzonego projektu w czasie projektowania. Inteligentne opisy. Wstawiaj opisy, które uzupełnią się automatycznie. Jeśli zmieni się element opisywany np. przekrój słupa się zwiększy czy typ okna, wówczas treść opisu również ulegnie zmianie. Podobnie zachowują się łańcuchy wymiarów które zawsze są aktualne. Zautomatyzowana praca grupowa. Ustal formalny podział pracy w zespole i projektuj swoją część mając ciągły wgląd w całość dzięki czemu łatwiej będzie ci się odnieść i uniknąć błędów. Zaoszczędzisz czas na szukaniu zmian dzięki narzędziom do rewizji i porównywaniu rysunków. Trójwymiarowa współpraca z konstruktorem i instalatorem. Wymieniaj się modelami 3D z konstruktorem i instalatorem, przepływ informacji będzie dzięki temu szybszy i bardziej dokładny. Pozwoli uniknąć rozbieżności czy kolizji. Fotorealistyczne wizualizacje. Nie potrzebujesz dodatkowego programu do wizualizacji czy grafika do obsługi trudnych programów żeby uzyskać efektowną prezentację budynku i jego otoczenia. Wykorzystasz do tego już włożoną pracę w stworzenie modelu budynku.

  Zobacz też nowości w najnowszej wersji:

  Chcesz poznać wszystkie zalety Autodesk Revit Architecture?

  Dowiedz się więcej na CADportal.pl

Kupując oprogramowanie do projektowania Autodesk Revit Archiutecture 2015 w sklepie Aspero.pl korzystasz z niesamowitej promocji.

Oprogramowanie wraz z roczną subskrypcją Maintenance Subscription oraz gratisem do wyboru:

 • • Pakiet BIM 3D PDF Bundle lub
 • • Aplikom Niezbędnik Architekta do Revit Architecture

Pakiet BIM 3D PDF Bundle
zawiera:

3D PDF for Revit

Dzięki możliwości konwersji do formatu 3DPDF po raz pierwszy masz szansę udostępnić dokumentację BIM w postaci ogólnodostępnych plików 3DPDF bez konieczności wysyłania pliku źródłowego.

MDX Exporter for Revit

Projektowanie w technologii BIM powoduje generowanie ogromnej liczby danych. Program MDX Exporter for Revit umożliwia łatwiesze porządkowanie oraz zarządzanie ogromną ilością danych generowanych podczas całego procesu projektowego.

Adobe Acrobat XI Pro

Program Adobe Acrobat XI Pro to coś więcej, niż tylko czołowy konwerter plików PDF. Oferuje on wiele inteligentnych narzędzi, które zapewniają bardziej efektywną komunikację. Członkostwo pozwala też korzystać z usług online ułatwiających pracę z plikami i formularzami PDF w podróży.Aplikom Niezbędnik Architekta do Revit Architecture

Niezbędnik zawiera elementy do rozpoczęcia pracy i wykonania projektu w programie Revit Architecture. 

Niezbędnik Architekta zawiera SZABLON stworzony specjalnie dla potrzeb polskich architektów. Nowy projekt tworzony na bazie szablonu posiada ustawienia dotyczące sposobu wyświetlania elementów, ma założone kondygnacje, odpowiednie symbole opisowe (np. przy linii przekroju, detalu, osi konstrukcyjnej) itp. 

Są to nie tylko elementy biblioteczne, które można modyfikować, ale szereg ustawień niezbędnych do rozpoczęcia projektu.

Razem z szablonem przekazujemy BIBLIOTEKĘ ELEMENTÓW 2D i 3D, która zawiera detale, stworzone na bazie elementów budowlanych dostępnych na polskim rynku:

 • ponad 90 rodzajów ścian, w tym ściany z cegły, żelbetowe, z Porothermu, Ytonga, Pustaków MAX, ściany gipsowo-kartonowe. A do nich elementy detalu (np. pustaki Porotherm);
 • stropy Porotherm, Fert, DZ, Akerman, Żelbet, a do nich odpowiednio dobrane elementy do płaskiego detalowania;
 • dachy, a dla nich detale dachówek firmy BRASS;
 • drzwi i okna, których nie ma w standardowych bibliotekach, również z węgarkami lub ociepleniem, balkonowe lub w kamienicy. Pojedyncze lub dzielone, zakończone na prosto lub łukiem. Stworzone specjalnie w celu uzupełnienia zasobów programu;
 • detale przewodów kominowych.
Do elementów 3D (np. ścian) zostały stworzone specjalne elementy 2D (czyli elementy detali), którymi możemy uszczegółowić rysunki.

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)