Autodesk AutoCAD Civil 3D 2018 Zobacz większe

Autodesk AutoCAD Civil 3D 2018

237H1-WWR111-1701

Nowy

AutoCAD Civil 3D to kompletny system CAD dla projektantów infrastruktury. Jest to profesjonalny i kompleksowy program do projektowania dróg (nowych i modernizacji), ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji. Program jest dedykowany również urbanistom oraz geodetom.

Program AutoCAD Civil 3D 2018 dostępny jest w zakupie jako:

  • subskrypcja (licencja czasowa) na okres 3 miesięcy, 1 roku, 2 i 3 lat.
Zastosowanie: Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Czasowa

Więcej szczegółów

Zapytaj o cenę.
Skontaktuj się z nami!

    AutoCAD Civil 3D to kompletny system CAD dla projektantów infrastruktury. Jest to profesjonalny i kompleksowy program do projektowania dróg (nowych i modernizacji), ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji. Program jest dedykowany również urbanistom oraz geodetom. Ponadto program posiada przyjazny interfejs i obszerną pomoc w języku polskim oraz zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami.

    AutoCAD Civil 3D jest oparty na najnowszym AutoCADzie, zawiera w sobie również wszystkie funkcje AutoCAD Map 3D. Łączy w sobie możliwość precyzyjnego kreślenia narzędziami AutoCADa z inteligentnymi, powiązanymi ze sobą obiektami takimi jak: punkty, powierzchnie 3D, linie trasowania, przekroje, profile, działki, korytarze, sieci rurociągów. Zapis w formacie DWG gwarantuje pełną kompatybilność z innymi projektantami, użytkownikami AutoCADa i AutoCADa LT, a możliwość zapisu do formatu LandXML pozwala na wymianę dokumentacji z programami firmy Bentley (MXRoads) na poziomie obiektowym, a nie na poziomie zwykłej grafiki.

    Chcesz poznać wszystkie zalety Autodesk AutoCAD Civil 3D?

    Dowiedz się więcej na CADportal.pl

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)