Promocja! Autodesk AutoCAD 2019 Zobacz większe

Autodesk AutoCAD 2019

Nowy

Od projektowania koncepcyjnego do tworzenia szkiców i rysunków, program AutoCAD jest wszystkim, czego potrzebujesz do opracowywania, wizualizacji, dokumentowania i udostępniania swoich twórczych pomysłów.

AutoCAD ułatwia kształtowanie i rozwijanie Twoich pomysłów.

Oprogramowanie AutoCAD pozwala inżynierom szybko i łatwo wykonać dokumentację projektową z poziomem kontroli, która zapewnia, że rysunki mają profesjonalny wygląd.

Program Autodesk AutoCAD 2018 dostępny jest w zakupie jako:

 • subskrypcja (licencja czasowa) na okres 3 miesięcy, 1 roku, 2 i 3 lat


Promocja trwa do 15.01.2018 r.
Zastosowanie: Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Stanowiskowa / Czasowa

Więcej szczegółów

6 104,00 zł netto
7 507,92 zł brutto

  Nowości w AutoCAD 2018

  Menedżer Autodesk

  Pobierz powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania bez przerywania pracy. W łatwy sposób zarządzaj aktualizacjami oprogramowania poprzez aplikację Autodesk Desktop App. Samouczki dostępne na wyciągnięcie ręki pomogą maksymalnie wykorzystać nowe funkcje.

  Import plików PDF

  Pliki PDF zostały dodane do listy możliwych do importowania formatów plików. Teraz można zaimportować geometrię, tekst TrueType i obrazy rastrowe z pliku PDF lub podłożyć je do rysunku jako obiekty programu AutoCAD.

  Inteligentne linie środkowe i znaczniki środka

  Tworzenie i edytowanie linii środkowych i znaczników środka jest teraz łatwiejsze. Podczas przesuwania skojarzonych obiektów, linie środkowe i znaczniki środka automatycznie przesuwają się wraz z obiektem.

  Udostępnianie widoków projektów

  Udostępniaj rysunki CAD 2D w chmurze. Twoi recenzenci nie muszą się logować czy posiadać produktu AutoCAD do wyświetlania rysunków, ale nie mogą zmieniać źródłowego pliku DWG.

  Aplikacja dla urządzeń mobilnych - AutoCAD 360 Pro

  Wykorzystaj możliwości AutoCAD gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej AutoCAD 360 Pro. Rysuj, edytuj i wyświetlaj rysunki CAD 2D na urządzeniu przenośnym. Dokładnie zmierz rysunki w terenie. Uzyskaj dostęp do rysunków z dowolnej usługi przechowywania w chmurze (dysk Google, Dropbox itp.). Pracuj w trybie offline i synchronizuj zmiany po powrocie do trybu online i nie tylko.

  Pobierz opis wszystkich nowych funkcji i udoskonaleń (w języku angielskim) - plik PDF.

  Zalety AutoCAD:

  • Połącz proces roboczy ze zintegrowanymi: komputerem, chmurą rozwiązaniami mobilnymi.
  • Skróć czas projektowania.
  • Korzystaj z niezwykle dopracowanego wizualnie rozwiązania.
  • Przenieś rzeczywistość na sztalugi AutoCAD.


  Projektowanie koncepcyjne

  autocad_projektowanie_koncepcyjne

  Uaktualnione środowisko projektowania koncepcyjnego sprawia, że tworzenie i edycja brył i powierzchni oraz manipulowanie nimi jest proste i intuicyjne. Ponieważ wszystkie te narzędzia są dostępne w jednym miejscu, przekształcanie pomysłów w projekty staje się naprawdę łatwe. Dzięki udoskonalonym narzędziom nawigacyjnym projektanci mogą bezpośrednio manipulować modelami podczas ich tworzenia i edytowania, co znacznie usprawnia pracę z projektem.


  Narzędzia do wizualizacji


  autocad_wizualizacja

  Na każdym etapie cyklu projektowego program AutoCAD umożliwia wizualizację projektu za pomocą zaawansowanych narzędzi, takich jak animacje i realistyczne renderowanie. Nowe narzędzia do tworzenia animacji pozwalają unaocznić ewentualne błędy na wczesnym etapie powstawania projektu - zanim ich usunięcie stanie się problemem.

  Dokumentacja

  autocad_dokumentacja

  Kiedy przychodzi czas realizacji projektu, AutoCAD umożliwia szybkie i proste przekształcanie modeli projektowych w dokumenty konstrukcyjne, przejrzyście i precyzyjnie obrazujące zamysł projektanta. Narzędzia do tworzenia przekrojów i do wzorów płaskich umożliwiają pracę bezpośrednio w modelu, tworzenie przekrojów i elewacji, które następnie można włączyć do rysunków. Dzięki wyeliminowaniu konieczności ponownego wprowadzania informacji w pakiecie dokumentacji projektowej zaoszczędzisz czas i pieniądze, a jednocześnie unikniesz błędów, jakie mogłyby się wkraść podczas ręcznego przenoszenia danych.


  Udostępnianie

  autocad_komunikacja

  AutoCAD oferuje jeszcze bardziej zaawansowane narzędzia do udostępniania danych, na przykład możliwość eksportowania plików DWG do starszych wersji formatu DWG, a także możliwość eksportowania i importowania plików DWF z uwagami i znacznikami, a jednocześnie ułatwia importowanie plików DWF i pracę z nimi jako "podkładkami" rysunków. Program AutoCAD umożliwia także publikowanie plików rysunków w formacie Adobe PDF.  Oprogramowanie Autodesk AutoCAD 2015 łączy i usprawnia procesy projektowania jak nigdy wcześniej. Dostępne we wszystkich pakietach projektowych Autodesk oprogramowanie AutoCAD dzięki niezwykle wydajnym narzędziom do tworzenia dokumentacji projektów 2D i 3D przyśpiesza proces projektowania od koncepcji po wykonanie. Łączy koncepcje projektowe ze światem rzeczywistym dzięki interaktywnym mapom, narzędziom do geolokalizacji i nowym możliwościom przechwytywania otoczenia. Nowe narzędzie Design Feed przybliża współpracę nad projektem w ramach sieci społecznościowych, umożliwiając udziałowcom większe zaangażowanie.

  Program AutoCAD może pomóc:

  • Tworzyć atrakcyjne projekty 2D i 3D
  • Przyśpieszyć proces projektowania dzięki wydajnym ulepszeniom oprogramowania
  • Importować i zbierać modele z różnych aplikacji
  • Mieć dostęp do projektów za pomocą urządzenia przenośnego
  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU UZYSKANIA WIĘCEJ INFORMACJI
Porównanie wersji

AutoCAD 2019 PROMOCJAPrzy wymianie starej licencji wieczystej, cena nowej rocznej lub trzyletniej subskrypcji spada nawet o -25 procent!

Posiadasz stare licencje wieczyste oprogramowania Autodesk kupione w latach 1998 – 2018 bez aktywnego planu obsługi? Jeżeli tak, możesz odebrać swój rabat. Wymieniając licencję (od wersji R14 do 2018) na nową subskrypcję, zaoszczędzisz aż 25% ceny!

Spiesz się! Promocja trwa tylko do 20.04.2018 r.
 

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)