Autodesk AutoCAD Inventor LT Suite Commercial Maintenance Subscription (1 year) - wersja elektroniczna Zobacz większe

Autodesk AutoCAD Inventor LT Suite Maintenance Subscription (1 rok)

596B1-000110-S001

Nowy

Program Autodesk® Subscription pozwala zwiększyć wydajność narzędzi do projektowania. Zapewnia aktualizacje oprogramowania i przewagę nad konkurencją przy jednoczesnym dostępie do mocy obliczeniowej chmury, a zróżnicowane opcje spełnią wymagania każdej firmy

Zastosowanie: Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Subskrypcja

Więcej szczegółów

1 100,00 zł netto
1 353,00 zł brutto

  Program Autodesk® Subscription pozwala zwiększyć wydajność narzędzi do projektowania. Zapewnia aktualizacje oprogramowania i przewagę nad konkurencją przy jednoczesnym dostępie do mocy obliczeniowej chmury, a zróżnicowane opcje spełnią wymagania każdej firmy.

  Subskrypcja Autodesk oferuje:

  • natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji oprogramowania,
  • większą mobilność i doskonalszą współpracę dzięki usługom w chmurze Autodesk 360,
  • elastyczne licencjonowanie spełniające specyficzne wymogi,
  • skalowaną pomoc techniczną pozwalającą szybko rozwiązać problemy.
  Co to jest subskrypcja programów Autodesk?
  Subskrypcja jest usługą oferowaną przez firmę Autodesk użytkownikom posiadającym oprogramowanie CAD tej firmy.
  Subskrypcja może być wykupiona na okres jednego, dwu, bądź trzech lat. Subskrypcję można oczywiście przedłużać na kolejne lata. Program Autodesk Subscription upraszcza aktualizowanie posiadanych rozwiązań CAD i udostępnia bogaty pakiet produktów, zasobów i usług dostępnych tylko dla subskrybentów. Pozwala w pełni poznać możliwości posiadanych narzędzi CAD i w jak największym stopniu wykorzystać zainwestowane środki.

  Jakie są bezpośrednie korzyści wynikające z posiadania aktualnej subskrypcji?
  • Automatyczne dostarczanie uaktualnień (upgrade)
   Dzięki aktywnej subskrypcji masz gwarancję pracy z najnowsza wersją oprogramowania Autodesk (bezpłatne uaktualnienia programów w ramach aktywnej subskrypcji). Masz stały dostęp do wszystkich uaktualnień danego produktu pojawiających się w czasie obowiązywania kontraktu subskrypcyjnego. Za każdym razem, gdy w trakcie subskrypcji pojawia się nowa wersja programu, jest ona automatycznie dostarczana do klienta, bez dodatkowych kosztów.
  • Rozszerzenia
   Uzyskujesz dostęp nie tylko do uaktualnień, ale też do rozszerzeń produktów, które zawierają nowe funkcje, specjalistyczne rozwiązania i potężne narzędzia rozszerzające możliwości oprogramowania Autodesk. 
  • Prawo do używania poprzednich wersji oprogramowania (Previous Version Use)
   Swobodnie korzystasz z różnych wersji oprogramowania Autodesk (do trzech wersji wstecz w przypadku większości produktów). 
   W przypadku zakupu nowej licencji danego oprogramowania Autodesk wraz z nową subskrypcją masz możliwość używania danego oprogramowania w poprzednich wersjach (do 3 wersji wstecz) bez potrzeby ich kupowania. 
   Nie można jednak używać nowej i żadnej poprzedniej wersji równolegle tzn. w tym samym czasie. 
   Do aktywacji zainstalowanych poprzednich wersji używany jest specjalnie wygenerowany (przez Sprzedawcę lub Autodesk) numer seryjny na podstawie aktywnego kontraktu subskrypcyjnego.
   Po otrzymaniu uaktualnienia w ramach umowy subskrypcyjnej możecie Państwo pracować na wersji nowej, nie rezygnując z wersji starszej (obydwie wersje muszą być zainstalowane na tym samym stanowisku). Umożliwia to dokończenie wszelkich rozpoczętych przy użyciu poprzedniej wersji projektów i zapobiega jakimkolwiek przestojom związanym z instalowaniem i wdrażaniem nowej wersji oprogramowania.
   Wykorzystanie poprzednich wersji oprogramowania:
   - Wersja jednostanowiskowa z subskrypcją nie wymaga deinstalacji poprzedniej wersji w momencie otrzymania upgrade w ramach subskrypcji
   - Wersja sieciowa z subskrypcją umożliwia wykorzystanie zarówno starszych jak i najnowszej wersji oprogramowania, w ramach liczby posiadanych licencji z subskrypcją.
   - Wykorzystanie poprzednich wersji oprogramowania nie jest możliwe w przypadku cross-grade z subskrypcją (produktów używanych przed cross-grade).
  • Elastyczna licencja oprogramowania
   Subskrypcja daje użytkownikom oprogramowania możliwość pracy w ramach jednej licencji na dwóch stanowiskach: na jednym komputerze firmowym oraz na domowym komputerze lub laptopie należącym do pracownika. Dowiedz się więcej o Home Use Benefit
  • Usługi w ramach Autodesk 360
   Autodesk 360 (poprzednio Autodesk Cloud) jest zbiorem funkcji sieciowych oraz usług dla posiadaczy aktywnej Subskrypcji Autodesk. Umożliwia korzystanie z wielu, zaawansowanych aplikacji i funkcji w chmurze (dostępnych za pośrednictwem Internetu) i pomaga zwiększyć możliwości, mobilność, usprawnić współpracę i zoptymalizować projektowanie, a tym samym udoskonalić metody pracy, osiągać lepsze rezultaty i wprowadzać innowacje. 
  • Dostęp do Centrum Subskrypcyjnego
   Centrum Subskrypcyjne (subscription.autodesk.com) jest witryną internetową udostępniającą uaktualnienia, rozszerzenia, szkolenia e-learningowe, prezentacje produktowe (webcasts), materiały i zapisy sesji z konferencji Autodesk University, wsparcie techniczne i wiele innych. W internetowym Centrum Subskrypcyjnym możecie Państwo zarejestrować lub odnowić subskrypcję, korzystać z narzędzi umożliwiających zarządzanie kontraktem subskrypcyjnym: raportowanie i zarządzanie posiadanymi licencjami oraz Państwa danymi kontaktowymi. Dostęp do Centrum Subskrypcyjnego jest chroniony hasłem, które każdy nowy użytkownik dostaje na wskazany adres e-mail.
  • Rozwój umiejętności przez kursy e-learningowe
   Autodesk e-learning składa się z serii zwięzłych, internetowych lekcji do samodzielnego wykonania, obejmujących najistotniejsze funkcje poszczególnych aplikacji i najważniejsze standardy branżowe. 
   Obok pracy z materiałami szkoleniowymi, lekcje umożliwiają użytkownikom prezentowanie nabytej wiedzy i dostęp do plików wykorzystanych w ćwiczeniach.
   Autodesk e-learning to szczegółowe omówienie celów lekcji, stawianych wymagań i znaczenia zawartych w niej informacji. Lekcja zawiera nie tylko pojęcia, ale również zasady, procedury i ćwiczenia. Program e-learning to także pokazy, symulacje, narzędzia podręczne oraz interaktywne ćwiczenia i pytania tekstowe.
   Lekcje zostały opracowane z myślą o rozszerzeniu dotychczasowej wiedzy użytkowników i są cennym uzupełnieniem standardowych szkoleń prowadzonych przez instruktorów w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk.
  • Wsparcie techniczne przez WWW
   Program Autodesk Subscription obejmuje pomoc techniczną za pośrednictwem sieci WWW obejmującą wszelkie zagadnienia związane z instalowaniem produktu. Komunikując się bezpośrednio z pracownikami pomocy technicznej firmy Autodesk, otrzymasz szybkie i pełne odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji, konfiguracji i rozwiązywania problemów bezpośrednio z działu pomocy Autodesk. Pomoc techniczna za pośrednictwem sieci WWW i poczty e-mail jest dostępna bezpośrednio z pulpitu komputera. Ponadto, możesz uzyskać dostęp do swojego konta za pośrednictwem sieci WWW, aby śledzić i zarządzać zadawanymi pytaniami i uzyskanymi odpowiedziami. Zgłoszone zagadnienia może jednocześnie śledzić Twój sprzedawca.
  • Bezpłatna możliwość zmiany wersji językowej
   Klienci subskrypcji mogą teraz zmieniać wersję językową oprogramowania Autodesk poprzez pobranie żądanej wersji z Subscription Center, bez dodatkowych opłat. Posiadacze subskrypcji mogą elastyczniej reagować na potrzeby zagranicznych kontrahentów i dostarczać projekty wykonane w ich języku i przy użyciu ich standardów i norm. Zapewnia to większą elastyczność Państwa firmy na rynkach międzynarodowych.
  • Łatwość zarządzania licencjami
   To proste: jeden kontrakt - jedna data odnowienia kontraktu
  • Przewidywalność rocznych kosztów oprogramowania
   Zakup subskrypcji jest najkorzystniejszy dla firm, które planują swoje wydatki. Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji pozwalają na wcześniejsze budżetowanie wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie. Dzięki temu Państwa inwestycje w technologie projektowania są maksymalnie wykorzystane, a firma uzyskuje przewagę nad konkurencją.
  • Posiadanie aktywnej subskrypcji umożliwia przeniesienie jej na nowy produkt w przypadku cross-grade. Przykład: aktywna subskrypcja na posiadany program AutoCAD może przejść w przypadku zamiany na inny produkt Autodesk np. AutoCAD Inventor.
  • Możliwość korzystania z oprogramowania poza granicami kraju
   Opcja Extra Territory w ramach Subskrypcji pozwala licencjobiorcy korzystać z programu poza granicami kraju, w którym program został kupiony, lub poza granicami EU lub EFTA, zgodnie z definicją powyżej, pod pewnymi warunkami.
   Można użytkować oprogramowanie zainstalowane na komputerze przenośnym przez okres maksymalnie 90 dni w roku.
   Opcja ta może nie być dostępna dla wszystkich programów i wszystkich lokalizacji.

Inne produkty w tej samej kategorii: (29)