Autodesk Navisworks Simulate 2016 Zobacz większe

Autodesk Navisworks Simulate 2016

506H1-WWR111-1701

Nowy

Oprogramowanie Autodesk Navisworks Simulate wyposażone jest w zaawansowane narzędzia do rewizji, przeprowadzania symulacji 4D i analiz oraz rozbudowane funkcje, pomagające lepiej koordynować i przekazywać informacje o projekcie.

Program Autodesk Navisworks Simulate dostępny jest w zakupie jako:

 • licenja czasowa na okres 3, 12, 24 i 36 miesięcy z subskrypcją Basic lub Advanced.
Zastosowanie: Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Czasowa

Więcej szczegółów

Zapytaj o cenę.
Skontaktuj się z nami!

  Oprogramowanie Autodesk Navisworks Simulate wyposażone jest w zaawansowane narzędzia do rewizji, przeprowadzania symulacji 4D i analiz oraz rozbudowane funkcje, pomagające lepiej koordynować i przekazywać informacje o projekcie.

  Wielobranżowe dane projektowe stworzone w różnorodnych aplikacjach do modelowania informacji o budynku (BIM), cyfrowego prototypowania i projektowania zakładów przemysłowych można połączyć w pojedynczy, zintegrowany model.
   
  Kompleksowe możliwości tworzenia harmonogramów, kosztorysów, animacji i wizualizacji pomagają prezentować zamierzenia projektowe i wykonywać symulacje budowy, a tym samym zapewniają lepsze zrozumienie i większą przewidywalność przedsięwzięcia.
    
  Nawigacja w czasie rzeczywistym połączona z zestawem narzędzi do rewizji usprawnia współpracę członków zespołu projektowego. Całościowe modele projektu można publikować i przeglądać w formatach NWD i DWF, co zapewnia dostęp do cennych cyfrowych treści na wszystkich etapach – od projektu po budowę. 
   
  Oprogramowanie pozwala na współpracę przy tworzeniu trójwymiarowych projektów budynków, konstrukcji przemysłowych lub innych obiektów wymagających procesu dokładnej koordynacji poszczególnych branż (instalacje elektryczne, orurowania, wentylacja).  
   
  Autodesk Navisworks pozwala członkom zespołów wydajnie udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie. Stanowi tym samym podstawę przepływu zadań podczas tworzenia modelu informacji o budynku (BIM). 

  Program pozwala na odczyt i integrację plików opracowywanych przy pomocy różnych systemów projektowych i zapisywanych w praktycznie dowolnym formacie. 

  Dowiedz się więcej na CADportal.pl

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)