Autodesk Vehicle Tracking 2016

Nowy

Od niedawna Autodesk ma w swojej ofercie oprogramowanie do analizowania trajektorii pojazdów. Autodesk Vehicle Tracking to nakładka współpracująca z AutoCAD Civil 3D oraz innymi aplikacjami bazującymi na pełnej wersji AutoCAD (np. AutoCAD Architecture, Autocad Plant 3D).

Program Autodesk Vehicle Tracking dostępny jest w zakupie jako:

 • licenja czasowa na okres 3, 12, 24 i 36 miesięcy z subskrypcją Basic lub Advanced.
Zastosowanie: Nakładki wspomagające CAD
Wersja językowa: Angielski
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Czasowa
Promocje: 20% taniej z pakietem

Więcej szczegółów

Zapytaj o cenę.
Skontaktuj się z nami!

  Jest to aplikacja znana wcześniej przez wiele lat na rynku pod nazwą AutoTrac produkcji Savoy Computing Services Ltd. Aplikacja ma bardzo pozytywne opinie użytkowników i przez wiele lat rozwoju osiągnęła bardzo wysoką funkcjonalność, zaś po przejęciu firmy Savoy Computing przez Autodesk program zmienił nazwę na Autodesk Vehicle Tracking.

  Dzięki Vehicle Tracking jesteśmy w stanie sprawdzić trajektorię pojazdów, ocenić ruch pojazdów oraz oszacować potrzebne miejsce do bezpiecznego wykonania manewrów na skrzyżowaniach, placach, parkingach, garażach, itp. Wszystkie analizy odbywają się w sposób interaktywny i „na żywo”. Co więcej – możliwość analizowania trajektorii i gabarytów pojazdów odbywa się również w trójwymiarze – dzięki temu można wykorzystać korytarz Civil 3D i sprawdzić, czy pojazd ponadnormatywny nie zawadzi na skrzyżowaniu o wystające wysepki, itp.

  Jednym z dodatkowych narzędzi jest automatyczne i dynamiczne generowanie miejsc postojowych na wyznaczonym obszarze. Zmiana kształtu lub położenia miejsc parkingowych dynamicznie przebudowuje układ parkingu!

   

  Dowiedz się więcej na CADportal.pl

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)