Szkolenie multimedialne AutoCAD / AutoCAD LT 2014 Zobacz większe

Szkolenie multimedialne AutoCAD / AutoCAD LT

Nowy

Szkolenie multimedialne pt. " Przygotowanie środowiska pracy, projektu do wydruku oraz praca w chmurze" jest dedykowane użytkownikom programów AutoCAD  i AutoCAD LT .

Więcej szczegółów

300,00 zł netto
369,00 zł brutto

Szkolenie multimedialne pt. " Przygotowanie środowiska pracy, projektu do wydruku oraz praca w chmurze" jest dedykowane użytkownikom programów AutoCAD i AutoCAD LT.

Szkolenie zawiera 11 filmów w wysokiej jakości (wraz z głosem lektora) nagranych na płycie DVD i zostało przygotowane przy użyciu domyślnych ustawień programu AutoCAD.

W pierwszym rozdziale pt. "Interfejs" dowiesz się jak dostosować interfejs programu tj.

  • pasek szybkiego dostępu (dodawanie lub usuwanie elementów, ustawianie standardowego interfejsu), wstążkę (jak korzystać z kart i paneli, wyciąganie paneli na obszar graficzny, minimalizacja wstążki na 3 sposoby, standardowy pasek narzędzi),
  • inne elementy znajdujące się w oknie programu AutoCAD (zakładki układ i model, pasek poleceń,
  • współrzędne rysunku, ikony i elementy w pasku stanu, palety narzędzi i właściwości).

W drugim rozdziale pt. "Dostosowywanie wyglądu programu" zaprezentowano w jaki sposób można dostosować interfejs za pomocą edycji pliku CUI (Customize User Interface - Dostosuj Interfejs Użytkownika). W dalszej części rozdziału przedstawiono procedurę tworzenia własnego, domyślnego szablonu rysunku, w którym to zdefiniowano odpowiednie warstwy, style opisów (styl tekstu, wymiarowania, układy wydruku).

W trzecim rozdziale pt. "Wydruk i publikacja" dowiesz się jak szybko, łatwo i optymalnie wydrukować rysunek AutoCAD z naciskiem na ustawienie prawidłowej skali wydruku, szczegółu rysunku i korzystanie z dostępnych opcji sterownika drukarki.

Przedstawiono również funkcjonalność narzędzia Design Center, dzięki któremu zwiększyć można efektywność pracy poprzez importowanie takich elementów jak bloki czy style linii i opisów z innych rysunków. Dodatkowo zaprezentowana została główna nowość w wersji 2013 produktów Autodesk jakim jest możliwość pracy w chmurze. Dzięki tej funkcji możliwe jest udostępnianie plików zarówno publicznie jak również tylko wybranym użytkownikom.

Inne produkty w tej samej kategorii: (7)