Promocja! Skaner Colortrac SmartLF SC 36c Xpress | + podstawa Zobacz większe

Skaner Colortrac SmartLF SC 36c Xpress

Nowy

Skaner Colortrac SmartLF SC Xpress to potwierdzona skuteczność innowacyjnej technologii pozwalającej uzyskiwać doskonałą jakość skanowanego obrazu. SingleSensor to wynalazek firmy Colortrac polegający na połączeniu sesorów CIS i oświetlenia LED w jednej linii, w celu uzyskania maksymalnej dokładności skanowania i optymalnego oświetlenia. 

Niezawodne i przystępne skanowanie pozwalające na szybki zwrot poniesionych nakładów na inwestycję. Praca jest wykonana ultraszybko, bez zatrzymywania czy oczekiwania.

Urządzenie przeznaczone do skanowania dokumentacji technicznej (monochromatycznej i kolorowej) w rozmiarze do 36 cali (A0). 

Doskonały dla: wysokiej jakości skanów map, planów, projektów, rysunków inżynierskich, renderingów inżynierskich i innych dokumentów.

Więcej szczegółów

16 200,00 zł netto
19 926,00 zł brutto

Skaner wielkoformatowy SmartLF SC 36 Xpress jest idealnym rozwiązaniem dla CAD, biura projektowego, architektury, inżynierii, budowy, zarządzania budynkami, elektronicznego przechwytywania dokumentów (EDC). 

Urządzenie przeznaczone do skanowania dokumentacji technicznej w rozmiarze do 36 cali (A0). Ta sama, dobrze znana technologia SingleSensor, z jeszcze większą niż do tej pory prędkością skanowania. 

To doskonałe rozwiązanie do skanowania:

  • map
  • planów
  • projektów
  • rysunków inżynierskich
  • ... i każdej innej dokumentacji technicznej

Colortrac SmartLF SC Xpress to wyjątkowo szybki skaner. Przy 200 DPI dokument rozmiaru A0 / E skanowany w 24-bitowym kolorze zostanie zeskanowany z szybkością 12 cali na sekundę - to niemal taka sama prędkość jak podczas skanowania monochromatycznego. Tak doskonałe osiągi wynikają również z obsługi USB w wersji 3.0. 

Korzystanie z nowego interfejsu SuperSpeed USB3 oraz technologii obrazowania cyfrowego SingleSensor sprawia, że ten skaner jest najlepszym rozwiązaniem dla skanowania ogólnego przeznaczenia dokumentacji technicznej i kolorowej grafiki w formacie o wielkości do A0 /E.

SmartLF SC 36 Xpress standardowo wyposażony jest w program do skanowania SmartWorks EZ Touch. Jest to bardzo prosta aplikacja, która pozwala natychmiastowa obsługę skanera nawet przez osobę, która nigdy wcześniej nie obsługiwała urządzenia.

Obejrzyj 3 filmy (wyświetlą sie jeden po drugim)Technologia SingleSensor

SmartLF SC 36 Xpress to kolejny model w naszej rozwijającej się linii dużych skanerów wielkoformatowych, które wykorzystują technologię obrazowania cyfrowego SingleSensor (patent) . Ten wynalazek firmy Colortrac polega na połączeniu poszczególnych czujników kontaktowych CIS rozłożonych na całej szerokości powierchni roboczej w jednoczęściowy układ, umożliwiając znacznie wyższą jakość optyczną i olbrzymi wzrost stabilności wyrównania pikseli. Skaner SmartLF SC 36 posiada 43.200 pikseli w czujniku SingleSensor, które są oświetlone przez specjalnie zaprojektowany układ dwukierunkowy oświetlenia LED, które zapewnia natychmiastową gotowość do pracy, zaraz po włączeniu urządzenia. Efekty cienia w fałdach pogniecionych dokumentów są zminimalizowane dzięki innowacyjnej aktywnej rolce dociskowej , które delikatnie dociska dokument idealnie prostopadle do sensora kontaktowego SingleSensor. Cechy te pozwalają zmniejszyć błędy optyczne do minimum, zapewniając, że wszystkie operacje skanowania i kopiowania danych odbywają się na najwyższym możliwym poziomie odwzorowania kolorów i dokładności wymiarowej. Skaner został zaprojektowany i wykonany tak, aby spełniać lub przekraczać wszystkie odpowiednie międzynarodowe normy bezpieczeństwa i normy elektryczne.

Większa powierzchnia robocza

Nowa konstrukcja zawiera większą powierzchnię roboczą, aby załadunek dokumentów do skanera odbywał się szybciej i łatwiej. SmartLF SC 36 Xpress to skaner Colortrac zaprojektowany specjalnie do automatycznego rozpoznawanie rozmiaru przy załadunku dokumentów treścią skierowaną do góry na środku skanera. Zmiana ta pomaga operatorowi zobaczyć treść skanowanych dokumentów podczas załadunku, a także pozwala ładować pogniecione dokumenty bardziej efektywnie. Dokumenty o standardowych rozmiarach skanowane w trybie ręcznego wyboru wielkości arkusza ładowane są poprzez wyrównanie do prawego skraju powierzchni roboczej skanera. SmartLF SC 36 Xpress umożliwia ładowanie mediów o szerokości do 96.5cm (38 cali) i akceptuje dokumenty o grubości do 0,08 cala (2 mm). To jest więcej niż wystarczająco, aby spełniać wymagania AEC, CAD, GIS oraz dla większości prac wykonywanych przez biura, punkty ksero lub usługowe.

Dynamiczne prowadzenie dokumentu

SmartLF SC 36 Xpress SingleSensor pozwala na zastosowanie uproszczonego układu walców w celu zapewnienia, że dokument zawsze pozostaje w kontakcie z optyką. Rolki napędowe po obu stronach ścieżki optycznej i aktywna miękka rolka dociskowa działająca na pełnej długości sensora SingleSensor, pozwalają aby skaner dynamicznie reagował i aktywnie przeciwdziałał na zakłócenia optyczne spowodowane prowadzeniem dokumentu. Technologia ta gwarantuje, że delikatne lub kruche media takie jak gazety i stare plany można bezpiecznie i dokładnie skanować - bez problemu.

Interfejs SuperSpeed PC

Seria SmartLF SC Xpress to pierwsze skanery z zastosowanym interfejsem SuperSpeed USB 3.0 . Z olbrzymim 10-krotnym wzrostem wewnętrznego transferu danych, nowy interfejs USB 3.0 działa z prędkością do 5 GB / sek. Pod względem szybkości skanowania danych zapisanych na komputerze to oznacza więcej niż dwukrotność poprzedniej wartości 28MB / s (USB2) -85 do 65 MB / s dla USB3 w zależności od producenta komputera. SuperSpeed USB 3.0 jest unikalny i pozwala skanerom Colortrac SmartLF SC 36 XPress pracować z pełną prędkością przy użyciu wyższej rozdzielczości na szerszych dokumentach niż kiedykolwiek wcześniej. Dla osób bez USB3 w komputerze, SmartLF SC 36 Xpress wykorzystuje wzmocniony układ USB2, który osiąga 25% poprawę w szybkości transmisji danych (35MB / s) powyżej średniej wartości transferu 28MB / s dla normalnego interfejsu USB2.

Wyższa wartość transferu danych pozwala operatorowi SmartLF SC na swobodne skanowanie szerokich dokumentów przy wyższych rozdzielczościach, bez wpływu na wydajność. Jeśli masz duże ilości dokumentów do archiwizacji - SmartLF SC 36 Xpress jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Specyfikacja produktu:

Model SC 36c Xpress
Rozdzielczość optyczna 1200dpi
Rozdzielczość maksymalna 9600dpi
Maks. szerokość skanowania 36" (91,44cm)
Maks. szerokość dokumentu 38" (96.52cm)
Maks. grubość dokumentu 0.08" (2mm)
Minimalny rozmiar dokumentu 6.0" (152mm) x 6.0" (152mm)
Maks. Długość skanowania Nie ograniczona przez skaner.
Dokładność +/-0.1% +/-1 pixel
Wyświetlanie rozpoznanej szerokości dokumentu Rozpoznanie i wyświetlenie szerokośći dokumentu na wyświetlaczu skanera (mm lub cale)
Technologia obrazowania Pojedynczy sensor
Przechwytywanie obrazu 48-bit/16-bit
Przestrzeń barwna RAW RGB/sRGB
Szybkość skanowania mono 1-bit (cm/sek) @200dpi 33,02
Szybkość skanowania skala szarości 8-bit (cm/sek) @200dpi 33,02
Szybkość skanowania kolor 24-bit (cm/sek) @200dpi 15,24
Ładowanie papieru Treścią do góry, wejście z przodu, wyjście z tyłu lub przewinięcie na początek
Interfejs SuperSpeed USB 3.0 (85MB/sek) lub USB 2.0 (35MB/sek)
Zasilanie 100~240 VAC  +/-10%, 50-60 Hz Zużycie energii 53W (skanowanie) 5W (czuwanie)
Środowisko pracy 10°C – 35°C, 35% – 80% RH bez kondensacji
Waga / Wymiary (szer x wys x głęb.) 24kg / 114.8 x 15.2 x 38.1cm
System operacyjny Windows 7, Windows Vista, Windows XP* dla 32-bit i 64-bit
Certyfikaty CB, CE, FCC, CCC, UL, RoHS compliant. ENERGY STAR® qualified
Oprogramowanie dołączone SmartWorks EZ Touch Plus
Oprogramowanie opcjonalne SmartWorks Pro
Uwagi * USB 3.0 nie jest dostępne w komputerach z systemem Windows XP. Skanery z serii SC podłączone do komputerów z systemem XP wykorzystują interfejs USB 2.0. Skaner może skanować wolniej przy skanowaniu dokumentów w wysokiej rozdzielczości. Nie jest wymagany żaden dodatkowy kabel. Ograniczenie to jest spowodowane ograniczeniami systemu Windows Xp. Grube dokumenty do 2 mm musszą być elastyczne. Colortrac nie gwarantuje prędkości dla grubych materiałów. Grube materiały powinny być skanowane przy zredukowanych prędkościach w celu uzyskania optymalnej jakości obrazu. Dla materiałów ciężkich i / lub grubych operator powinien wspierać dokument podczas wejścia i wyjścia ze skanera.

Inne produkty w tej samej kategorii: (4)