Autodesk Configurator 360 Zobacz większe

Tylko online

Autodesk Configurator 360

Nowy

Łatwa konfiguracja online

Konfigurator 360 to oprogramowanie jest rozwiązaniem w chmurze, która umożliwia dostarczenie inżynierom, przedstawicielom handlowym i klientom końcowym z sieci i mobilnie dostępu do konfiguracji 3D swoich produktów. Łatwe przesyłanie istniejących modeli do chmury i tworzenie własnych poprawek w czasie rzeczywistym na modelu 3D może wywrzeć na kliencie duże wrażenie, Dają im Państwo to, czego potrzebują, i pomogą zwiększyć sprzedaż produktów.

Zastosowanie: Projektowanie CAD 2D
Rodzaj licencji: Elektroniczna
Typ licencji: Czasowa

Więcej szczegółów

4 158,00 zł netto
5 114,34 zł brutto

  Jest to mobilna aplikacja, która daje możliwość przeglądania katalogu produktów danego producenta, skonfigurować różne opcje produktu i natychmiastowej wizualizacji zmian konfiguracyjnych w 3D. Można również zażądać kosztorysu dla skonfigurowanego produktu, jeśli producent udostępnia traką opcję.

  Clud Service Subscription

  Współpraca i moc obliczeniowa w dowolnym czasie i miejscu

  Teraz można uzyskać dostęp do narzędzi przez Internet bez konieczności blokowania swojego komputera czy konserwacji oprogramowania. Uzyskaj dostęp do wybranych usług w chmurze Autodesk, które służą do tworzenia, edytowania, analizowania i udostępniania prac w modelu subskrypcyjnym oprogramowania jako usługi (SaaS).

  Wygodny dostęp

  W terenie, w biurze lub w domu — dostęp do chmury oznacza dostęp do plików projektowych, wydajnych narzędzi i aktualnego oprogramowania w dowolnym czasie i miejscu*.

  Bezpieczne przechowywanie

  Zapisuj swoje pliki w naszych światowej klasy centrach danych w chmurze. Mając w usłudze A360
  5 GB bezpiecznego miejsca do przechowywania danych na użytkownika, można zapisywać i udostępniać pliki współpracownikom i klientom.

  Uproszczona współpraca

  Praca w chmurze oznacza bardziej przejrzystą komunikację w zespole, łatwiejszy dostęp do plików, możliwość udostępniania i bardziej bezpośrednie przejścia między etapami projektu. Wszystko to usprawnia procesy i współpracę w ramach projektu.

  Duża moc obliczeniowa

  Praktycznie nieograniczona moc obliczeniowa chmury może pozwolić na zakończenie zadań, takich jak renderowanie, w ciągu kilku minut lub godzin, a nie dni. Odblokuj swój komputer i szybciej twórz symulacje, analizy i wizualizacje.

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)