CorelCAD 2016 Zobacz większe

CorelCAD 2016

802553

Nowy

Typowe narzędzia i funkcje oprogramowania CAD

Odkryj zaawansowane i atrakcyjne cenowo oprogramowanie CAD, które umożliwia przekształcenie projektów 2D w trójwymiarową rzeczywistość. Dostosowywane narzędzia do szkicowania 2D i doskonałe narzędzia do projektowania 3D dostępne w interakcyjnej przestrzeni roboczej programu CorelCAD™ 2016 umożliwiają realizację celów związanych z projektowaniem CAD we wszystkich branżach. Obsługa natywnego formatu plików .DWG pozwala zwiększyć produktywność i usprawnia współpracę nad plikami CAD w zespole i z partnerami biznesowymi. Praca w znanym środowisku z interfejsem wstążki, funkcjami przygotowania do druku 3D, a także obsługą plików wyjściowych STL. Program CorelCAD jest zoptymalizowany pod kątem systemu Windows i Mac OS oraz tabletów z systemem Android, zapewniając wyjątkową szybkość i wydajność oraz możliwości dostosowywania ustawień bez względu na używaną platformę.

Więcej szczegółów

2 320,00 zł netto
2 853,60 zł brutto

Oprogramowanie CAD w przystępnej cenie

Intuicyjne

Intuicyjne

Dzięki nowym i ulepszonym narzędziom do szkicowania 2D oraz modelowania 3D możesz uzyskać precyzyjne efekty w każdym projekcie CAD. Przydatne narzędzia, takie jak Szybkie wprowadzanie, Skalowanie adnotacji czy Wyświetlacz przezroczysty poszerzają możliwości oprogramowania i pozwalają zapewnić największą dokładność.

Zaawansowane

Zaawansowane

Zrealizuj sprawnie każdy projekt CAD dzięki zaawansowanemu silnikowi projektowania CAD opartemu na platformie ARES oraz nagradzanej technologii programu CorelDRAW, umożliwiającej włączenie kluczowych elementów graficznych do toku pracy. Moduły dodatkowe programu CorelCAD pozwalają zwiększyć efektywność projektowania oraz poszerzyć liczbę dostępnych opcji.

Uniwersalne

Uniwersalne

Dopasowane do codziennego toku pracy przestrzenie robocze z interfejsem wstążki systemu Windows lub klasycznym pozwalają osiągnąć najwyższy poziom produktywności. Dzięki doskonałym narzędziom do szkicowania i projektowania, które można dostosowywać do potrzeb, za każdym razem uzyskasz imponujące rezultaty.

Przystępne cenowo

Przystępne cenowo

Uzyskaj typowe narzędzia spełniające wymagania z zakresu projektowania CAD, nie obciążając zbytnio firmowego budżetu. Projektuj z łatwością na platformie Windows lub Mac, a także korzystając z nowej aplikacji CorelCAD Mobile dla systemu Android. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym, kompletnym rozwiązaniu za ułamek kwoty, jaką trzeba zapłacić za większość programów CAD.

Narzędzia szybkiego wprowadzania:Łatwa organizacja pracy dzięki kartom rysunku:Pasek narzędzi Wyświetlacz przezroczysty:Menedżer stanów warstw:

Inne produkty w tej samej kategorii: (30)