Kategorie

Filtruj według

Manipulatory

Manipulatory

Aktywne filtry

3DConnexion SpaceMouse Enterprise

Cena netto: 1 470,00 zł
Cena brutto: 1 808,10 zł

Zastosowana w modelu Mysz 3D SpaceMouse Enterprise technologia czujnika 6 stopni swobody ruchu (6DoF) oraz stały dostęp do przycisków QuickViews, standardowych (Standard Views), jak i własnych (Custom Views), sprawiają, że praca z modelami 3D jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

3DConnexion SpaceMouse Wireless Kit

Cena netto: 740,00 zł
Cena brutto: 910,20 zł
Wszystko czego potrzebujesz do wydajnego i mobilnego projektowania.
Produkty wchodzące w skład zestawu SpaceMouse Wireless Kit
  • Mysz 3D SpaceMouse Wireless z futerałem
  • Mysz CadMouse Wireless z futerałem
  • Podkładka CadMouse Pad Compact
  • Uniwersalny odbiornik USB firmy 3Dconnexion
  • Kabel micro USB
Pracę nie zawsze wykonuje się w tym samym miejscu, co oznacza, że narzędzia muszą być dostosowane do potrzeb mobilnego projektanta. Dzięki zestawowi SpaceMouse Wireless Kit spełniamy te wymagania oferując wytrzymałe, bezprzewodowe urządzenia do dwuręcznego stylu pracy w programach CAD. W efekcie projektowanie staje się wydajniejsze i wygodniejsze.

3DConnexion Mysz CADMouse Wireless

Cena netto: 450,00 zł
Cena brutto: 553,50 zł

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu oraz dedykowanemu przyciskowi środkowemu. Przejmij pełną kontrolę przy użyciu adaptacyjnego kółka do przewijania. Będziesz się dziwić, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

3DConnexion SpaceMouse Enterprise KIT

Cena netto: 1 690,00 zł
Cena brutto: 2 078,70 zł
Zestaw Mysz 3D SpaceMouse Enterprise KIT obejmuje:
  • Mysz 3D SpaceMouse Enterprise
  • Mysz CadMouse
  • Podkładkę pod mysz CadMouse Pad
  • Dwuportowy koncentrator USB


Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion Mysz 3D SpaceMouse Enterprise i Mysz CadMouse wraz z podkładką Podkładkę Mysz CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D Mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz Mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce Podkładkę Mysz CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań.

3DConnexion Podkładka pod mysz CADMouse

Cena netto: 120,00 zł
Cena brutto: 147,60 zł

Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad - Prędkość i precyzja dla specjalistów CAD

Idealne połączenie prędkości z precyzją

Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad dzięki wysokiej jakości powłoki z mikrotekstury zapewnia idealne połączenie prędkości i kontroli. Powłoka została opracowana specjalnie pod kątem myszy CadMouse firmy 3Dconnexion i dzięki idealnej równowadze pomiędzy tarciem statycznym i kinetycznym umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

3DConnexion Mysz CADMouse

Cena netto: 410,00 zł
Cena brutto: 504,30 zł

Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion została opracowana specjalnie do pracy w środowisku CAD. Zapomnij o ciągłym klikaniu kółka myszy i zacznij cieszyć się precyzją i komfortem dzięki zaawansowanemu czujnikowi laserowemu oraz dedykowanemu przyciskowi środkowemu. Przejmij pełną kontrolę przy użyciu adaptacyjnego kółka do przewijania. Będziesz się dziwić, że praca bez inteligentnej funkcji QuickZoom — wygodnego zmniejszania/powiększania wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia — była w ogóle możliwa.

3DConnexion SpaceMouse Wireless

Cena netto: 600,00 zł
Cena brutto: 738,00 zł

Nowy model SpaceMouse Wireless pomoże ci swobodnie rozwijać swoją kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku, a jednocześnie doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie. Opakowanie zawiera kabel mikro-USB, który ładuje wbudowany akumulator, zachowując wszystkie dane i ustawienia. Wystarczy podłączyć i kontynuować pracę.

3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless

Cena netto: 1 260,00 zł
Cena brutto: 1 549,80 zł

SpaceMouse Pro Wireless jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza sie komfort pracy,co wpływa na jej produktywność. SpaceMouse Pro zwiększa wydajność o ponad 20% oraz poprawia ogólna jakość projektu.

3DConnexion SpaceMouse Pro

Cena netto: 1 170,00 zł
Cena brutto: 1 439,10 zł

SpaceMouse Pro jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-screen Display) polepsza sie komfort pracy,co wpływa na jej produktywność. SpaceMouse Pro zwiększa wydajność o ponad 20% oraz poprawia ogólna jakość projektu.

3DConnexion SpaceMouse Compact

Cena netto: 500,00 zł
Cena brutto: 615,00 zł

SpaceMouse Compact został stworzony, by zapewnić intuicyjną, wygodną i precyzyjną nawigację w aplikacjach CAD, której nie może zagwarantować używanie jedynie standardowej myszki i klawiatury. To idealne narzędzie dla nowoczesnych inżynierów, architektów i projektantów, służące do przeglądania projektów 3D i badania trójwymiarowych obszarów.