Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018. Kurs Professional

Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk® Inventor® 2018. Kurs Professional” przeznaczony jest dla tych użytkowników programu Inventor, którzy chcą zapoznać się ze specjalizowanymi modułami zawartymi w programie Autodesk® Inventor® Professional 2018, przeznaczonymi do projektowania przebiegów instalacji rurowych, projektowania tras wiązek przewodów i kabli elektrycznych, do prowadzenia symulacji dynamicznych, analiz naprężeń, analiz konstrukcji z kształtowników oraz do projektowania form wtryskowych.

9 Przedmioty
Cena netto: 89,43 zł
Cena brutto: 110,00 zł
Ilość:

W książce położono szczególny nacisk na praktyczne zapoznanie się z narzędziami specyficznymi dla danego modułu specjalistycznego. Użytkownik programu będzie poznawał interesujący go temat wykonując ćwiczenia, które są przygotowane do samodzielnej pracy z podręcznikiem. Cały materiał został podzielony na sześć rozdziałów tematycznych:

·         Projektowanie przebiegów instalacji rurowych

·         Projektowanie przebiegów wiązek przewodów i kabli

·         Symulacja dynamiczna

·         Analiza naprężeń

·         Analiza ram

·         Projektowanie form wtryskowych

 

Ten podręcznik jest składnikiem serii trzech książek dla najnowszej wersji programu Autodesk Inventor 2018, złożonych z następujących tytułów:

·         „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018.  Kurs podstawowy”

·         „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018.  Kurs zaawansowany”

  • „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018.  Kurs Professional”

Seria „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018” to najbardziej obszerny zestaw podręczników na polskim rynku przeznaczony dla użytkowników programu Autodesk Ivnentor 2018, zawierający w sumie ponad 370 ćwiczeń i przykładów ilustrujących działanie narzędzi programu Autodesk Inventor 2018 oraz Autodesk Vault Basic 2018.

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.