Autodesk Revit LT 2020
  • Autodesk Revit LT 2020

Autodesk Revit LT

828K1-WW2859-T981

Autodesk Revit LT jest uproszczoną wersję narzędzia do modelowania informacji o budynku (BIM) 3D, które pomaga tworzyć wysokiej jakości trójwymiarowe projekty architektoniczne i dokumentację w skoordynowanym środowisku opartym na modelu.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Cena netto: 2 430,00 zł
Cena brutto: 2 988,90 zł
Rodzaj licencji :
Rodzaj stanowiska :

Dlaczego warto pracować na Autodesk Revit LT?

 

Program dostarcza architektom, projektantom i profesjonalistom w budownictwie, zwłaszcza tym w małych przedsiębiorstwach, narzędzi, które ułatwią rozpoczęcie pracy wykorzystującej potencjał BIM.

Program, oparty na platformie Autodesk Revit, oferuje wiele funkcji i pozwala na efektywną pracę w środowisku 3D z wykorzystaniem rzeczywistych obiektów budowlanych do szybszego tworzenia skoordynowanej dokumentacji.

Autodesk Revit LT umożliwia zwiększenie wydajności pracy, ograniczenie liczby błędów koncepcyjnych oraz poprawienie komunikacji i koordynacji działań wewnątrz zespołów projektowych, a także automatyzację zarządzania zmianami, co przekłada się na skrócenie procesu tworzenia gotowej dokumentacji technicznej.

Program dostępny jest również w ramach atrakcyjnego cenowo pakietu AutoCAD Revit LT Suite, który zawiera narzędzia 3D BIM programu Revit LT oraz dodatkowo wszystkie funkcje i narzędzia do kreślenia 2D programu AutoCAD LT.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.