Autodesk Vault Professional 2020
  • Autodesk Vault Professional 2020

Autodesk Vault Professional

569K1-WW2859-T981

Program Autodesk Vault Professional to najbardziej wszechstronny produkt do zarządzania danymi oferowany przez firmę Autodesk. Posiada on wszystkie funkcje oprogramowania Vault Workgroup oraz dodatkowo funkcję monitorowania zleceń zmian inżynieryjnych, zarządzania zestawieniami materiałów oraz wymianę danych z innymi systemami biznesowymi.

Cena netto: 2 200,00 zł
Cena brutto: 2 706,00 zł
Rodzaj licencji :
Rodzaj stanowiska :

Zwiększona produktywność

Vault jest narzędziem, które w pełni integruje się  z aplikacjami CAD firmy Autodesk®, co umożliwia przyspieszenie pracy od fazy koncepcyjnej po etap produkcji. Zamiast zaczynać tworzenie złożonego od podstaw, można używać skopiowanego cyfrowego prototypu jako punktu wyjścia dla nowego projektu. Dzięki czemu, można zminimalizować liczbę poprawek i tworzyć nowe produkty szybciej. Zachowane wyniki wyszukiwania i skróty przyspieszają wyszukiwanie danych, a narzędzia zwiększające produktywność umożliwiają manipulowanie plikami projektowymi bez konieczności zrywania specyficznych dla aplikacji połączeń. Narzędzia porządkowania danych pozwalają kontrolować indeksowanie i dostęp do różnych rodzajów plików co usprawnia proces udostępniania danych i wyszukiwania na podstawie własności.

Kontrola wersji projektów

Wprowadzanie zmian nie musi przerywać pracy narzędzie pozwala kontrolować wersje projektu z poziomu aplikacji do projektowania oraz kontrolować całą historię swoich koncepcji projektowych, dokonywać analizy i w razie potrzeby, wracać do starszych wersji projektu.

Zarządzanie danymi

Dane projektowe i okołoprojektowe, które są wartością każdej firmy, zgromadzone są w jednym miejscu. Dostęp do centralnego repozytorium plików wynika z posiadanych praw dostępu. Każdy członek zespołu ma przyznany dostęp tylko do odpowiednich rodzajów, a nawet wersji plików. Funkcjonalność programu ułatwia:

  • zarządzanie danymi przez grupy projektowe,
  • wyszukiwanie i ponowne wykorzystywanie danych,
  • administrowanie i konfigurację,
  • kontrolę wersji projektów.

Praca w zespole

Członkowie zespołu mogą pracować nad projektem, nie zmieniając danych zapisywanych przez innych uczestników. To umożliwia zwiększenie wydajności, nie zakłócając naturalnego procesu projektowania poszczególnych uczestników. Kontrola uprawnień umożliwia aktywne uczestnictwo w procesie projektowym, analizy i weryfikacji wszystkim członkom zespołu od menadżerów po inżynierów i projektantów, bez narażenia na utratę danych.

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.