Autodesk Inventor

797K1-WW2859-T981

Inventor Professional jest pełen nowych, niezwykłych funkcji i ulepszeń, dzięki którym możesz być bardziej produktywny, pracować szybciej i korzystać z rozszerzonych możliwości współdziałania. Od ulubionych rozwiązań typu AnyCAD do wydajnych, nowych dodatków takich jak opisywanie modelu w przestrzeni 3D (MBD), w najnowszej wersji znajdziesz narzędzia potrzebne nowoczesnemu inżynierowi.

Cena netto: 9 888,00 zł
Cena brutto: 12 162,24 zł
Rodzaj licencji :
Rodzaj stanowiska :

Dokumenty w 3D

W tym roku Inventor umożliwia integrację MBD bezpośrednio z procesem roboczym użytkownika. Znajdziesz tu wydajne rozwiązania do wymiarowania
i tolerancji geometrycznych (GD&T), które pomogą dołączać informacje produkcyjne bezpośrednio do projektów 3D. Używaj tych danych w rysunkach 2D, plikach PDF 3D bądź w kolejnych etapach produkcji i przyśpiesz realizację projektów produkcyjnych. Nie ma potrzeby zamawiania dodatkowego modułu MBD jest elementem każdej subskrypcji Inventor.

 

Szybsza nawigacja zespołów

Użytkownicy oczekiwali szybszego tworzenia zespołów a więc zrobiliśmy to, usprawniając wyświetlanie dużych zespołów i wybór komponentów w celu poprawy wydajności. Dodatkowo znacznie udoskonaliliśmy rysunki, umożliwiając szybsze tworzenie widoków
i poprawiając wydajność grafiki w przypadku dużych modeli.

 

Możliwość pracy z jeszcze większą liczbą typów plików

Rzecz jasna w Inventor 2018 można otwierać pliki utworzone w Inventor 2017. Jednak najnowsza wersja wprowadza zgodność wsteczną użytkownicy Inventor 2017 mogą skorzystać z AnyCAD, aby wykorzystywać pliki Inventor 2018 w swoich projektach. Oznacza to, że gdy zaczniesz korzystać z Inventor 2018, Twoi współpracownicy i dostawcy używający Inventor 2017 będą nadal mogli tworzyć odniesienia do Twoich danych już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć korzystać z nowości.

 

Uprość swój model dla BIM

Możliwość dostarczania zawartości do zastosowań w branży architektonicznej, inżynieryjnej i budowlanej (AEC) stanowi kluczową szansę biznesową dla większości naszych klientów. Dzięki Inventor 2018 możesz usuwać informacje i publikować swój model 3D bezpośrednio w formacie Revit upraszczając swój model, chronić własność intelektualną i zmniejszając wielkość i stopień złożoności pliku.

 

Przygotuj się na przyszłość produkcji

Jeśli korzystasz z programu Inventor w ramach kolekcji Autodesk Product Design Collection, to masz również dostęp do Fusion 360 to idealny sposób na odkrycie kolejnej generacji projektowania i produkcji. Praca z Fusion 360 może pomóc wyjść poza tradycyjne kategorie CAD, CAM, symulacji i zarządzania danymi i wkroczyć na pojedynczą platformę umożliwiającą współpracę, która sama jedna wykona wszystkie te funkcje. A co najlepsze, jako subskrybent masz już do niej dostęp.

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.