W ramach Desktop Subscription możesz wybrać opcję miesięcznego, kwartalnego lub rocznego korzystania z pakietów oprogramowania Autodesk.

Elastyczny wybór zapewniający pełną swobodę

Subskrypcja Desktop Subscription umożliwia zakup oprogramowania Autodesk na określony czas, pomagając sprostać różnym wyzwaniom biznesowym i budżetowym, takim jak wykonanie określonych projektów lub zatrudnienie tymczasowych pracowników. Desktop Subscription zapewnia dostęp dopełnych i najnowszych wersji oprogramowania, wybranych usług w chmurze Autodesk 360 oraz pomocy technicznej.

Desktop Subscription umożliwia korzystanie z oprogramowania oraz z pakietów Autodesk w opcji miesięcznej, kwartalnej lub rocznej. Zapewnia to swobodę kontrolowania kosztów, bez konieczności zapłaty za licencję z góry czy podejmowania długoterminowych zobowiązań. Dzięki temu zarządzanie budżetem jest łatwiejsze.

Korzyści z Desktop Subscription

Płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz
Czy projekt jest okresowy, czy stały, koszty oprogramowania mogą być przewidywalne i utrzymywane na odpowiednim poziomie. Można płacić tylko za niezbędny dostęp, bez początkowej inwestycji czy długoterminowego zobowiązania. Niskie koszty początkowe umożliwiają kontrolowanie kosztów bez konieczności zapłaty za licencję z góry i podejmowania długoterminowych zobowiązań.

  • Dostęp miesięczny – dostęp do oprogramowania przez 1 miesiąc zapewnia najniższe początkowe koszty inwestycji. Jest najlepszy w przypadku pracowników tymczasowych i krótkoterminowych projektów.
  • Dostęp kwartalny – 3 miesiące dostępu z możliwością odnowienia. Opcja doskonała dla bardzo małych firm, firm rozpoczynających działalność i freelancerów, odpowiednia w przypadku krótszych zobowiązań.
  • Dostęp roczny – Cały rok dostępu jest najtańszą opcją w przypadku dłuższych projektów.

Aktualne oprogramowanie
Bądź na bieżąco i utrzymuj przewagę nad konkurencją dzięki najnowszej technologii firmy Autodesk. Dzięki subskrypcji Desktop Subscription wiesz, że korzystasz z najnowszych wersji oprogramowania i pomocy technicznej na właściwym poziomie.

Elastyczne licencjonowanie

Elastyczne warunki licencyjne zapewniają dostęp do potrzebnych narzędzi w odpowiednim czasie.

  • Prawa do korzystania z poprzednich wersji oprogramowania – używaj aktualnych i wcześniejszych wersji oprogramowania (tylko w okresie trwania subskrypcji).
  • Prawo do użytkowania licencji poza granicami kraju – przy zakupie Desktop Subscription w Polsce masz prawo do użytkowania na całym świecie.

Możliwość dostosowania liczby licencji
Firmy rozwijają się. Projekty rozszerzają. Pracownicy nie przebywają cały czas w jednym miejscu. Przygotuj się na dowolne zmiany dzięki licencjonowaniu dostosowywanemu do unikatowych potrzeb Twojej organizacji.

Rozszerzona pomoc techniczna
Twoja firma działa lepiej, gdy masz do dyspozycji właściwe usługi pomocy do oprogramowania. Ogranicz przestoje i szybciej wracaj do pracy dzięki odpowiednim narzędziom wsparcia, dokumentacji technicznej i samouczkom. Możesz też skontaktować się z naszymi specjalistami wsparcia produktów, aby uzyskać pomoc dotyczącą instalacji i konfiguracji. Właśnie dlatego w ramach subskrypcji Autodesk Subscription można wybrać taki poziom pomocy technicznej, jaki jest potrzebny – od samouczków po fora społeczności i usługi dedykowanych specjalistów wsparcia technicznego. Desktop Subscription obejmuje wszystkie elementy podstawowej pomocy technicznej. Jeśli wymagany jest szerszy zakres pomocy, należy wybrać plan zaawansowanej pomocy technicznej lub priorytetowej pomocy technicznej dla korporacji. Dowiedz się więcej o wsparciu w ramach subskrypcji.

Dodatkowe usługi w chmurze i usługi programowe
Pracuj mądrzej bez obciążania komputera. Uzyskaj dostęp do dodatkowych usług w chmurze, które obejmują funkcje szybszego projektowania, renderowania i wizualizacji dzięki praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej chmury, a także narzędzia do współpracy i bezpieczne przechowywanie. Usługi w chmurze Autodesk 360 pomagają zwiększyć mobilność, usprawnić współpracę i zoptymalizować projekty. Więcej informacji na stronie autodesk.pl/360-cloud