Autodesk AutoCAD LT

057K1-WW8695-T548

AutoCAD LT 2020 pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D.

Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG zapewnia stabilność i kompatybilność podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 2D
Cena netto: 1 890,00 zł
Cena brutto: 2 324,70 zł
Rodzaj licencji :

AutoCAD LT pozwala zwiększyć przewagę konkurencyjną, ponieważ służy do profesjonalnego kreślenia i detalowania 2D. Tworzenie i edytowanie dokładnych rysunków 2D w oryginalnym formacie plików DWG oraz Trusted DWG zapewnia stabilność i kompatybilność  podczas komunikacji z klientami i współpracownikami.


AutoCAD LT ułatwia codzienne zadania dzięki intuicyjnemu nowemu ciemniejszemu interfejsowi,  podręcznym narzędziom i funkcjom oraz możliwości dostosowania programu do indywidualnego sposobu pracy.

Zaawansowane narzędzia do tworzenia dokumentacji pomagają przekazywać rzeczywiste wymiary i szczegóły techniczne, które odzwierciedlają specyfikę danego projektu.

10 najważniejszych powodów, aby wybrać AutoCAD LT:


 1. Efektywność - AutoCAD LT jest stworzony do profesjonalnego kreślenia, zapewniając funkcje, które zmniejszają liczbę czynności wykonywanych w codziennej pracy. 
  Dokumentuj szybciej dzięki nowemu interfejsowi i narzędziom zwiększającym   wydajność pracy.
 2. Narzędzia do kreślenia - Używaj standardowych kształtów, takich jak linie, wielokąty, luki, okręgi i elipsy, aby tworzyć proste lub złożone rysunki 2D.
 3. Modyfikowanie obiektów - Zmieniaj istniejące geometrie za pomocą takich poleceń jak rozciągnij, skala i obróć. Polecenia tworzenia nowych obiektów, kopiowania, odsunięcia i lustra a także nowa opcja Lasso umożliwiająca łatwiejsze zaznaczanie obiektów
 4. Opisuj rysunki - Uzupełniaj rysunki opisami tekstowymi, wymiarowaniami i kreskowaniami.
 5. Format plików DWG - Zapisuj i udostępniaj pliki rysunków 2D, korzystając z opracowanej przez firmę Autodesk technologii Trusted DWG, gwarantującej spójność i wierność danych.
 6. Publikowanie i drukowanie - Twórz wieloarkuszowe pliki DWF, DWFx lub PDF albo drukuj zestawy rysunków.
 7. Połącz się płynniej z usługą chmury Autodesk 360. Współpracuj łatwiej dzięki opcjom Design feed i Autodesk 360.
 8. Wydajność - Szybkie uruchamianie, otwieranie plików i reakcja na polecenia. Wykorzystaj moc nowoczesnych systemów dzięki obsłudze przyspieszenia sprzętowego.
 9. Zgodność - Zgodność z DWG, obsługa systemów 32- i 64-bitowych oraz zgodność z Windows 7 oraz 8/8.1.
 10. Wiedza - Skorzystaj z wiedzy milionów użytkowników AutoCAD na całym świecie dzięki grupom dyskusyjnym i forum.
 
AutoCAD LT to program przeznaczony dla architektów, techników CAD, projektantów, inżynierów, menedżerów projektów oraz menedżerów CAD/IT w bardzo wielu branżach przemysłu, m.in. w budownictwie, produkcji przemysłowej, inżynierii lądowej i kartografii.
 

Programu AutoCAD LT używają na przykład:


 • Projektanci tworzący rysunki techniczne, którzy nie muszą automatyzować kolejnych kroków projektowania lub korzystać z dodatkowych funkcji w innych aplikacjach.
 • Kreślarze, którzy wykańczają projekty uzupełniając szczegóły, dodając opisy, linki do danych dostępnych online i weryfikacji dokładności.
 • Wykonawcy, dostawcy lub wszyscy inni przedsiębiorcy, których praca wymaga wglądu do rysunku w celu uzyskania niezbędnych danych. 
 • Kierownicy i szefowie projektów, których zadaniem jest sprawdzanie i edycja rysunków oraz nadzorowanie postępów projektu.  
 
Oprogramowanie AutoCAD LT zwiększa wydajność kreślenia i pozwala efektywnie tworzyć dokumentację projektową.
Porównanie wersji
Zastosowanie
Projektowanie CAD 2D

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.