Autodesk Inventor Maintenance Plan 1 rok (odnowienie subskrypcji do licencji wieczystej)

208B1-000110-S003

Program Autodesk Inventor to zaawansowany modelator bryłowy, który służy do zamodelowania projektowanego urządzenia jako modelu 3D, a następnie wygenerowania na podstawie modelu rysunków złożeniowych, wykonawczych, eksplodujących, ofertowych, poglądowych i innych.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Subskrypcja
Cena netto: 5 040,00 zł
Cena brutto: 6 199,20 zł

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA AKTYWNEJ SUBSKRYPCJI :

Aktualizacje

Subskrypcja Autodesk daje dostęp do aktualizacji oprogramowania w momencie ich publikacji. Dzięki temu użytkownik jest zawsze na bieżąco z nowymi funkcjami produktów, które zwiększają wydajność pracy. O pojawieniu się nowych aktualizacji, Klient powiadamiany jest za pośrednictwem poczty elektronicznej. Można je wówczas pobrać z Centrum Subskrypcyjnego Autodesk lub zamówić bezpłatną płytę DVD zawierającą aktualizację.

Wsparcie techniczne

 Z profesjonalnego wsparcia technicznego, świadczonego przez APLIKOM SP. Z O.O., mogą bezpłatnie korzystać wszyscy nasi Klienci posiadający aktualną subskrypcję Autodesk. Zapewniamy komfort użytkowania posiadanego oprogramowania, poprzez sprawną pomoc techniczną instalacji oprogramowania.

 Dzięki subskrypcji Autodesk Klienci mogą sami wybierać w jaki sposób korzystać z oprogramowania inżynierskiego.

  • Home Use Rights – możliwość drugiej instalacji i autoryzacji na domowym komputerze
  • Previous Version Rights – możliwość korzystania ze starszych wersji oprogramowani (3 wersje wstecz)
  • Extra Territory Rights – możliwość używania posiadanego oprogramowania poza granicami kraju przez okres 90 dni

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zmiany wersji językowej oprogramowania.

Baza Wiedzy Autodesk

Klienci mający aktualną subskrypcję mają bezpośredni dostęp do:

  • Szkolenia typu „E-Learning” – krótkie interaktywne lekcje z elementami ćwiczeń praktycznych i symulacji, które mają umożliwić szybkie opanowanie głównych funkcji danego programu
  • Autodesk University Online – najszerszy program edukacyjny dotyczący kwestii technicznych przeznaczony specjalnie dla użytkowników programów firmy Autodesk
  • E-booki oraz pliki eDVD – gotowe do pobrania materiały przygotowane przez ekspertów z konkretnych dziedzin Aplikacje uzupełniające W ramach subskrypcji można pobierać programy uzupełniające dostępne na stronach firmy Autodesk.

 Rozwój oprogramowania

  • Posiadacze aktywnej subskrypcji przechodzą wstępną kwalifikacją do programu testowania wersji beta oprogramowania Autodesk, dzięki czemu mogą czynnie wpływać na jego rozwój.

Autodesk Inventor ma bardzo silnie rozbudowane możliwości graficzne.

Dzięki zastosowaniu unikalnej techniki graficznej projekty wyglądają efektownie i bardzo realistycznie.
Inventor posiada szereg możliwości do zaprezentowania tworzonego projektu, łącznie z pokazaniem ruchu mechanizmu, sposobu montażu, itp. Wbudowane narzędzia do analizy kolizji oraz kontaktu pozwalają na sprawne odszukanie miejsc kolizji komponentów i realistyczne zasymulowanie działania projektowanego mechanizmu.

Program Inventor dobrze komunikuje się z programem AutoCAD.

Pozwala to na wymianę danych pomiędzy tymi programami. Konstruktor projektując nowe urządzenia w programie Inventor może swobodnie wykorzystywać rysunki i modele 3D wykonane w programie AutoCAD. Jeżeli zachodzi konieczność utworzenia dokumentacji rysunkowej w formacie DWG, to program Inventor zapisze rysunki w tym formacie.

Oprogramowanie Autodesk Inventor jest systemem 3D do projektowania mechanicznego o wysokiej wydajności, przeznaczonym dla konstruktorów i inżynierów mechaników, którzy chcą zredukować czas projektowania, wprowadzić na rynek lepsze produkty w krótszym czasie oraz utrzymać swoją przewagę konkurencyjną.

Autodesk InventorJest to najbardziej zaawansowane oprogramowanie CAD dla mechaników w średnim przedziale cenowym, oferujące użytkownikowi pozbawione ryzyka przejście od projektów 2D do 3D. Autodesk Inventor rozwiązuje znaczące problemy poprzez udostępnienie unikalnej funkcjonalności, która przyspiesz i upraszcza proces projektowania, czyniąc go łatwiejszym w zarządzaniu, zwiększa wydajność (szczególnie w projektach dużych zespołów) i integruje wszystkie możliwości w jednym pakiecie, który jest łatwy do nauki i zastosowania. Oferuje prosty interfejs użytkownika, zaawansowany system pomocy i wsparcia oraz wbudowane narzędzia pomocy dla użytkowników programu AutoCAD.

Autodesk InventorOprogramowanie zawarte w pakiecie Autodesk Inventor Suite czyta i zapisuje pliki rysunkowe w formacie DWG,
który jest uważany za standard przemysłowy. DWG jest formatem firmy Autodesk i wymiana danych w tym formacie jest najlepsza tylko pomiędzy produktami firmy Autodesk. Oprogramowanie wymienia dane także w formacie STEP, SAT, IGES.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Subskrypcja

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.