AutoCAD Mechanical Maintenance Plan 1 rok (odnowienie subskrypcji do licencji wieczystej)
  • AutoCAD Mechanical Maintenance Plan 1 rok (odnowienie subskrypcji do licencji wieczystej)

AutoCAD Mechanical Maintenance Plan 1 rok (odnowienie subskrypcji do licencji wieczystej)

20600-000000-9880

AutoCAD Mechanical oferuje użytkownikowi pełną funkcjonalność programu AutoCADoraz wyjątkowo obszerny zestaw narzędzi do wspomagania projektowania mechanicznego i kreślenia rysunków mechanicznych. 

W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Subskrypcja
Cena netto: 3 540,00 zł
Cena brutto: 4 354,20 zł

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA AKTYWNEJ SUBSKRYPCJI :

Aktualizacje

Subskrypcja Autodesk daje dostęp do aktualizacji oprogramowania w momencie ich publikacji. Dzięki temu użytkownik jest zawsze na bieżąco z nowymi funkcjami produktów, które zwiększają wydajność pracy. O pojawieniu się nowych aktualizacji, Klient powiadamiany jest za pośrednictwem poczty elektronicznej. Można je wówczas pobrać z Centrum Subskrypcyjnego Autodesk lub zamówić bezpłatną płytę DVD zawierającą aktualizację.

Wsparcie techniczne

 Z profesjonalnego wsparcia technicznego, świadczonego przez APLIKOM SP. Z O.O., mogą bezpłatnie korzystać wszyscy nasi Klienci posiadający aktualną subskrypcję Autodesk. Zapewniamy komfort użytkowania posiadanego oprogramowania, poprzez sprawną pomoc techniczną instalacji oprogramowania.

 Dzięki subskrypcji Autodesk Klienci mogą sami wybierać w jaki sposób korzystać z oprogramowania inżynierskiego.

  • Home Use Rights – możliwość drugiej instalacji i autoryzacji na domowym komputerze
  • Previous Version Rights – możliwość korzystania ze starszych wersji oprogramowani (3 wersje wstecz)
  • Extra Territory Rights – możliwość używania posiadanego oprogramowania poza granicami kraju przez okres 90 dni

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zmiany wersji językowej oprogramowania.

Baza Wiedzy Autodesk

Klienci mający aktualną subskrypcję mają bezpośredni dostęp do:

  • Szkolenia typu „E-Learning” – krótkie interaktywne lekcje z elementami ćwiczeń praktycznych i symulacji, które mają umożliwić szybkie opanowanie głównych funkcji danego programu
  • Autodesk University Online – najszerszy program edukacyjny dotyczący kwestii technicznych przeznaczony specjalnie dla użytkowników programów firmy Autodesk
  • E-booki oraz pliki eDVD – gotowe do pobrania materiały przygotowane przez ekspertów z konkretnych dziedzin Aplikacje uzupełniające W ramach subskrypcji można pobierać programy uzupełniające dostępne na stronach firmy Autodesk.

 Rozwój oprogramowania

  • Posiadacze aktywnej subskrypcji przechodzą wstępną kwalifikacją do programu testowania wersji beta oprogramowania Autodesk, dzięki czemu mogą czynnie wpływać na jego rozwój.

bazując na zdefiniowanych przez użytkownika obiektach znajdujących się na pierwszym planie i w tle. Nowa funkcjonalność pozwala na łatwe tworzenie i edycję linii krawędzi niewidocznych redukując możliwość wprowadzenia błędu.

Zarządzanie warstwami.

AutoCAD Mechanical oferuje zestaw inteligentnych narzędzi do zarządzania warstwami i grupami warstw. System zarządzania warstwami jest zintegrowany z narzędziami obsługi struktury mechanicznej.

Super polecenia.

Program oferuje zestaw inteligentnych poleceń do tworzenia i edycji obiektów mechanicznych. Super polecenia obejmują wymiarowanie, edycję, kopiowanie, tworzenie widoków, uaktualnienie listy części, tworzenie obiektów podobnych do istniejących. Dwukrotne kliknięcie w obiekt mechaniczny włącza polecenie edycji danego obiektu.

Obliczenia inżynierskie.

Program AutoCAD Mechanical jest wyposażony w obszerny zestaw funkcji do prowadzenia obliczeń różnych obiektów mechanicznych: MES 2D do sprawdzenia naprężeń w elementach płaskich, obliczanie momentów bezwładności belek i odkształcenia belek, obliczenia wałków, dobór łożysk i obliczenia sprawdzające połączeń śrubowych.

Generatory obiektów mechanicznych.

Program AutoCAD Mechanical udostępnia funkcje automatyzujące projektowanie typowych obiektów mechanicznych. Dostępny jest generator wałków, generator sprężyn, generator przekładni pasowych i łańcuchowych, generator krzywek, generator otworów oraz generator połączeń śrubowych.

Lista części i numerowanie pozycji.

Program AutoCAD Mechanical oferuje zestaw narzędzi do tworzenia numeratorów pozycji i listy części na rysunkach złożeniowych. Można wstawić wiele list części do rysunku. Lista części automatycznie rozpoznaje części znormalizowane wstawione z bibliotek programu. Lista części jest zintegrowana z systemem struktury projektu, w celu dynamicznego uwzględnienia zmian w projekcie. Dane z listy części mogą być eksportowane do systemów MRP lub ERP.
Narzędzia do wykańczania rysunków.

Program AutoCAD Mechanical oferuje wiele funkcji do wykańczania rysunków wykonawczych i złożeniowych: automatycznie detalowanie rysunku złożeniowego na detale; tworzenie szczegółów, wstawianie ramki i tabliczki rysunkowej, konwerter językowy, tabela zmian, lista pasowań, wymiarowanie automatyczne, opisy otworów, tabele otworów, symbole mechaniczne, itp.

Biblioteka normaliów 2D.

AutoCAD Mechanical oferuje obszerną bibliotekę normaliów obejmującą części złączne, kształtowniki stalowe, elementy wałków i wiele innych. Biblioteka normaliów jest zintegrowana ze strukturą mechaniczną, co ułatwia prowadzenie edycji elementów bibliotecznych.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Subskrypcja

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.