CGS ELECTRA 2017 licencja wieczysta z roczną subskrypcją

CGS-ELECTRA

ELECTRA jest programem przeznaczonym do projektowania i modernizacji napowietrznych lini elektrycznych. Oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

Aktualną wersją oprogramowania jest Electra 2018, która działa na platformach Autodesk, takich jak: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D lub AutoCAD Map 3D w wersjach 2018–2013, oraz na oprogramowaniu BricsCAD V18-V15.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Stanowiskowa
Cena netto: 4 800,00 zł
Cena brutto: 5 904,00 zł

ELECTRA jest programem przeznaczonym do projektowania i modernizacji linii elektrycznych. Oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

ELECTRA wspiera inżyniera w przygotowaniu profesjonalnej dokumentacji technicznej zawierającej obliczenia trakcji i inne analizy (np. obliczenia odległości między słupami) oraz dane dla specjalistycznychwarunków .

ELECTRA jest używana do rozmaitych projektów dowolnej wielkości:

  • projektowanie konwencjonalnych Linii napowietrznych;
  • projektowanie rozdzielni transformatorów;
  • obliczanie geometrii linii;
  • obliczanie odległości pomiędzy słupami i projektowanych zwisów;
  • projektowanie przemysłowych oraz podziemnych linii i trakcji;

Aktualną wersją oprogramowania jest Electra 2018, która działa na platformach Autodesk, takich jak: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D lub AutoCAD Map 3D w wersjach 2016–2011, oraz na oprogramowaniu BricsCAD V15-V13.

Zalety programu Electra

   Konstrukcja modelu terenu 3D
     Electra obsługuje różne dane cyfrowe z instrumentów geodezyjnych terenu, LIDAR technologii, fotogrametrii i innych formatów danych. Electra zawiera narzędzia do tworzenia własnego cyfrowego modelowania terenu powierzchni 3D do generowania planu i wielokrotnego linie przesyłowe profil projektu.

     Standardy branżowe i obliczenia
     Electra obejmuje budowę kabli z bibliotekami parametrów i obciążenia, które mogą być zdefiniowane i dostosowane do potrzeb użytkownika. Obliczenia sieci trakcyjnej i narzędzia analizy sag-napięcie umożliwiają użytkownikom projektowanie, edycję i optymalizację linii przesyłowych. Electra jest zgodna z normą EN 50423-3-21 i EN 50423-1.

     Sag-napięcie i parametry obciążenia
     Wstępne projektowanie parametrów obciążenia i wartości sag-napinające umożliwiają użytkownikom tworzenie szybkich projektów, podczas gdy opcje edycji i dostosowywania dostarczają wiarygodnych wyników lub konkretnych wzorów linii przesyłowych zgodnych z wymogami kraju w którym projekt powstaje.
     
     interoperacyjność infrastruktury
     Istniejące narzędzia analizy infrastruktury zapewniają projektantom kompleksowe informacje dotyczące istniejącej infrastruktury, z którymi nowa konstrukcja jest związana.w programie można zaprojektować różne wysokości linii w przecięciu z drogami i liniami kolejowymi. Electra zawiera też szeroką bibliotekę elementów infrastruktury którą można dowolnie wykorzystywać.

     Analiza i prezentacja danych
     Electra zapewnia analizę odległości bezpieczeństwa między linią przesyłową i terenem, umożliwia wyświetlanie różnych obliczeń sag w różnych warunkach temperatury i siły rozciągające. Obsługuje również kontrole wizualne bezpiecznych odległości pomiędzy przewodami.

     Wsparcie danych GIS
     Integracja z funkcjonalności Autodesk Map 3D jest obsługiwana w ramach Electra w celu zarządzania istniejącej i nowej infrastruktury danych przestrzennych. Eksport nowych danych linii przesyłowych SHP, pliki ASCII lub inne formaty baz danych jest również wspierany.

     Edycja projektu
     Electra udostępnia wszystkie możliwości kreślenia dostarczyć danych projektowych w różnych formach i kreślenia wymagań dostarczania.

     Integracja z innymi rozwiązaniami infrastruktury CGS powiększonej (Ferrovia Aquaterra, Plateia)
     Electra jest integralną częścią rozwiązań CGS na infrastrukturę, które skutecznie łączy się z transportu drogowego, kolejowego, rzecznego kanału danych projektowych na przecięcia i konflikty odpowiednie możliwości analizy.
Zastosowanie
Projektowanie CAD 3D
Rodzaj licencji
Elektroniczna
Typ licencji
Stanowiskowa

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.