Product Design & Manufacturing Collection IC
  • Product Design & Manufacturing Collection IC

Product Design & Manufacturing Collection IC

02JI1-WW3839-T813

Autodesk Product Design and Manufacturing Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania produktowego i przemysłowego, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie.

Cena netto: 10 966,00 zł
Cena brutto: 13 488,18 zł
Rodzaj licencji :
Rodzaj stanowiska :

Autodesk Product Design and Manufacturing Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania produktowego i przemysłowego, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie.

Kolekcja ta nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych. Co więcej, nowe kolekcje to możliwość subskrypcji z dostępem dla jednego użytkownika lub dla wielu użytkowników zwłaszcza, gdy zaistnieje potrzeba dzielenia się oprogramowaniem i usługami chmurowymi z innymi członkami zespołu.

Kolekcja Product Design and Manufacturing Collection zawiera Autodesk Inventor Professional, AutoCAD’y branżowe (Mechanical, Electrical, Architecture), Vault Basic do zarządzania dokumentacją projektową, Factory Design Utilities, Navisworks Manage czy 3ds Max. Kolekcja MFG udostępnia też pomocne usługi chmurowe tj. Autodesk Fusion360, ReCap Pro do obsługi chmur punktów, aplikację AutoCAD Mobile oraz Rendering A360 do szybkich wizualizacji. Nowością w pakiecie jest Autodesk Nastran In-CAD i Autodesk HSM dostępny wyłącznie w kolekcji.

Jeden pakiet, wiele możliwości

Kolekcja branżowa Autodesk Product Design and Manufacturing Collection to nowy, wygodniejszy i bardziej elastyczny sposób uzyskania dostępu do bogatego zestawu najważniejszych produktów Autodesk używanych w branży przemysłowej. Kolekcja zapewnia dostęp do wielu kluczowych dla Ciebie i Twojej firmy programów i usług, oferując przy tym większą wartość oraz ułatwione subskrybowanie i zarządzanie oprogramowaniem Autodesk. Co więcej, możesz wybrać pomiędzy subskrypcją z dostępem dla pojedynczego użytkownika a dostępem dla wielu użytkowników, jeśli zechcesz współdzielić oprogramowanie i usługi chmurowe.

Kolekcja została zaprojektowana tak, aby zawsze dostarczać najnowsze technologie zawarte zarówno w aplikacjach, jak i w usługach w chmurze. Wszystko po to, aby sprostać zmieniającym się potrzebom biznesowym i zapewniać swoim klientom lepsze przepływy pracy.

Pakiet zawiera:

Aplikacje desktopowe: Aplikacje chmurowe:
  • Aplikacja AutoCAD Mobile
  • Fusion 360
  • ReCap Pro
  • Rendering A360
  • Miejsce w chmurze (25 GB)

 

Co wyróżnia Autodesk Product Design and Manufacturing Collection?

Większe możliwości

Kolekcja branżowa oferuje nam szeroki wachlarz możliwości przez dostęp do większej ilości programów i usług niż dotychczasowe pakiety. Jest to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy kilku produktów Autodesk.

Lepsze zarządzanie

Pełna kontrola nad aktualizacjami i prawami dostępu, ujednolicony cykl zakupowy i łatwiejsze zarządzanie licencjami oraz przede wszystkim dostęp do najnowszych wersji programów to zalety, które wyróżniają nasz produkt na rynku. Dodatkowo sam podejmujesz decyzje o najlepszej kolekcji dla Twojej branży.

Indywidualnie i w zespole

Najnowsze pakiety zaspokajają potrzeby jednego użytkownika (single-user) oraz dają możliwość pracy w zespole (multi-user). Wiele różnorodnych opcji użytkowania sprawiają, że nowe pakiety są jeszcze lepiej przystosowane do Twoich potrzeb.

Dostęp do najnowszej technologii

Autodesk oferuje dostęp do najnowszych aplikacji oraz bogatszy zestaw usług chmurowych niż w przypadku poprzednich pakietów Design Suite i Creation Suite.

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.