Navisworks Manage

507K1-WW2859-T981

Oprogramowanie Autodesk Navisworks Manage to rozbudowane, kompleksowe rozwiązanie do rewizji projektu, które usprawnia koordynację i wykonywanie analiz oraz przekazywanie założeń projektowych i przewidywań odnośnie możliwości wybudowania obiektu.

100 Przedmioty
Cena netto: 9 240,00 zł
Cena brutto: 11 365,20 zł
Rodzaj licencji :
Rodzaj stanowiska :
Ilość:

Dlaczego warto pracować z Autodesk Navisworks Manage?

Pozwala na współpracę przy tworzeniu trójwymiarowych projektów budynków, konstrukcji przemysłowych lub innych obiektów wymagających procesu dokładnej koordynacji poszczególnych branż (instalacje elektryczne, orurowania, wentylacja).

Wielobranżowe dane projektowe stworzone w różnorodnych aplikacjach do modelowania informacji o budynku (BIM), cyfrowego prototypowania i projektowania zakładów przemysłowych można pożyczyć w pojedynczy, zintegrowany model, co ułatwia wykrywanie zakłóceń i kolizji.

Narzędzia do wykrywania i korygowania kolizji pomagaj¹ projektantom i specjalistom budowlanym przewidywać potencjalne problemy i rozwiązywać je przed przystąpieniem do budowy, co zmniejsza ilość kosztownych opóźnień i poprawek. Program łączy funkcje koordynacji przestrzennej z możliwości tworzenia harmonogramów, a tym samym ułatwia przeprowadzanie symulacji i analiz kosztów oraz czasu trwania poszczególnych działań.

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.