Ploter Canon imagePROGRAF TX-4000 z podstawą
  • Ploter Canon imagePROGRAF TX-4000 z podstawą

Ploter Canon iPF TX-4000 z podstawą

IPFTX40001R

44-calowa atramentowa drukarka wielkoformatowa, która wyznacza nowe standardy drukowania dokumentów CAD i GIS oraz plakatów – łącząca wydajną pracę z bardzo wysoką jakością druku.

Maksymalny rozmiar nośnika
A0
Ilość tuszy
5
10 Przedmioty
Cena netto: 15 408,00 zł
Cena brutto: 18 951,84 zł
Wybierz opcję :
Ilość:

Nowe możliwości drukowania dokumentów CAD i GIS oraz plakatów

Urządzenie imagePROGRAF TX-4000 łączy zaawansowane rozwiązania techniczne i dużą wygodę obsługi. Ta 44-calowa atramentowa drukarka wielkoformatowa umożliwia szybkie, ciągłe drukowanie w znakomitej jakości. Wyposażono ją w intuicyjne funkcje, a jej eksploatacja jest bardzo ekonomiczna.

 

Godna pozazdroszczenia wydajność

Ta 44-calowa drukarka atramentowa umożliwia bardzo wydajną pracę z szybkością 2,6 str./min (A1) – wszystko dzięki głowicy drukującej o wielkości 1,07 cala i funkcji ciągłego drukowania.

 

Zaawansowany, ekonomiczny atrament

Zaawansowany atrament LUCIA TD umożliwia ekonomiczne drukowanie, generuje cienkie linie i wyraźny tekst nawet na tańszym, niepowlekanym papierze i jest odporny na warunki pogodowe.

 

Niewielkie i wygodne

Smukła drukarka wielkoformatowa TX-4000 bez problemu mieści się w mniejszych pomieszczeniach i zapewnia intuicyjną obsługę dzięki łatwemu ładowaniu rolek i zróżnicowanym modułom układania.

 

Solidne zabezpieczenia

Model TX-4000 ma najlepsze zabezpieczenia w tym segmencie urządzeń. Umożliwia szyfrowanie dysku i transmisji danych, bezpieczne usuwanie zawartości dysku oraz ustawienie trudnego do złamania hasła.

 

Zoptymalizowane wydruki

Innowacyjne oprogramowanie, w tym sterownik zoptymalizowany pod kątem programu AutoCAD i narzędzie do konfiguracji drukowania z myślą o konkretnym nośniku, ułatwia uzyskiwanie doskonałych efektów.

Maksymalny rozmiar nośnika
A0
Ilość tuszy
5

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.