Szkolenie 3ds Max (bazowy)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem Autodesk 3ds Max. Prowadzone jest w oparciu o najnowszą wersję tego oprogramowania.

Szkolenie
pozostale
Cena netto: 1 200,00 zł
Cena brutto: 1 476,00 zł
Ilość:

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem Autodesk 3ds Max. Prowadzone jest w oparciu o najnowszą wersję tego oprogramowania.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z mechanizmem oraz sposobem tworzenia i edycji obiektów w środowisku trójwymiarowym, zapoznanie z podstawowymi technikami animacji oraz renderingu. Szkolenie jest zorientowane na wykorzystanie oprogramowania 3ds max jako narzędzia do generowania wizualizacji statycznych i dynamicznych. 
Od Uczestników nie jest wymagana żadna wiedza związana z obsługą oprogramowania do tworzenia grafiki trójwymiarowej, jakkolwiek jej posiadanie może być dla Uczestnika bardzo pomocne.

 

Po ukończeniu szkolenia uczestnik posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu dotyczącą konfigurowania programu, tworzenia podstawowych obiektów, ich edycji, pokrywania materiałami, podstaw oświetlenia, obsługi kamer, animacji oraz renderingu.

 

Szkolenie odbywa się w ciągu trzech dni. Zajęcia składają się z części wykładowej oraz prostych ćwiczeń, które mają utrwalić wiedzę teoretyczną przekazywaną przez trenera.

 

Ramowy plan szkolenia

 1. Interfejs użytkownika
 2. Operacje na plikach / projekcie
 3. Pierwsze kroki
 4. Przekształcenia obiektów
 5. Modyfikacje / Modyfikatory
 6. Modelowanie siatkowe
 7. Materiały
 8. Wykorzystanie map
 9. Mapowanie obiektów
 10. Kamery 
 11. Światła
 12. Prosty system oświetlenia sceny
 13. Symulacja światła rzeczywistego
 14. Podstawy animacji
 15. Rendering
 16. Podstawy obsługi silnika renderującego Mental Ray
 17. Narzędzia do analizy i tworzenia schematów oświetlenia

Szkolenie
pozostale

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.