AutoCAD LT 2018 W Projektowaniu Mechaniki

Książka AutoCAD LT 2018 dla mechaników jest przeznaczona dla konstruktorów z branży mechanicznej, którzy w swojej pracy intensywnie wykorzystują program AutoCAD LT. Podręcznik jest przeznaczony do samodzielnej pracy z programem. Funkcje i techniki pracy w programie AutoCAD LT 2018 są zaprezentowane w postaci ponad 35 ćwiczeń i przykładów przygotowanych do samodzielnego wykonania, z dokładnym opisem kroków.

8 Przedmioty
Cena netto: 52,85 zł
Cena brutto: 65,00 zł
Ilość:

Nakładem Wydawnictwa ExpertBooks  właśnie pojawiła się na rynku całkowicie nowa książka dla użytkowników programu AutoCAD LT 2018.

Książka AutoCAD LT 2018 dla mechaników jest przeznaczona dla konstruktorów z branży mechanicznej, którzy w swojej pracy intensywnie wykorzystują program AutoCAD LT. W tej książce położono szczególny nacisk na pokazanie zastosowania funkcji i ustawień programu AutoCAD LT, które będą wspomagać tworzenie dokumentacji rysunkowej charakterystycznej dla branży mechanicznej. Materiał zaproponowany w tym podręczniku przedstawia propozycję podejścia do sposobu projektowania mechaniki w tym programie i może być źródłem inspiracji dla stworzenia własnego sposobu wykorzystania programu AutoCAD LT w swoim miejscu pracy.

Książka przeznaczona jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z programem AutoCAD LT, ale może służyć także doświadczonym użytkownikom programu, którzy z pewnością znajdą tutaj wiele wskazówek i pomysłów na lepsze wykorzystanie tego programu w swojej pracy.  Materiał ćwiczeniowy zaproponowany w tej książce uczy rysowania precyzyjnego w programie AutoCAD LT 2018 od podstaw, a kolejne ćwiczenia pozwalają poznać coraz bardziej zaawansowane narzędzia i techniki pracy oraz lepiej dopasować program do swoich potrzeb.

Tematy główne:

·         Wprowadzanie współrzędnych i tryby lokalizacji

·         Nauka rysowania precyzyjnego części mechanicznych

·         Techniki rysowania w kontekście złożenia

·         Zastosowanie obszaru modelu i obszaru papieru

·         Skalowanie rzutów na rysunkach do wydruku

·         Wymiarowanie i opisywanie rysunku do wydruku

·         Tworzenie listy części i numeracji pozycji

·         Tworzenie bloków statycznych i dynamicznych

·         Konfiguracja program do własnych potrzeb

·         Przykładowy projekt prostego urządzenia

Podręcznik jest przeznaczony do samodzielnej pracy z programem. Funkcje i techniki pracy w programie AutoCAD LT 2018 są zaprezentowane w postaci ponad 35 ćwiczeń i przykładów przygotowanych do samodzielnego wykonania, z dokładnym opisem kroków.

Więcej informacji o nowej książce można znaleźć na stronie: www.expertbooks.pl

Informacje redakcyjne

Tytuł: AutoCAD LT 2018 w projektowaniu mechaniki

Autor: Fabian Stasiak

Data publikacji: 07-12-2017

ISBN: 978-83-947914-1-4  

Format: 19,5 x 27 cm

Liczba stron: 302

Miękka oprawa. Druk czarno-biały

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.