CorelCAD 2018 PL/ENG Win/Mac

LCCCAD2018MLPCM1

Atrakcyjne cenowo rozwiązanie CAD zapewniające profesjonalne rezultaty

Precyzja zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnych w programie CorelCAD™ 2018 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektach technicznych. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji obsługi systemów Windows i macOS można na wybranej platformie cieszyć się zwiększoną wydajnością oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. 

Zastosowanie
Projektowanie CAD 2D/3D
Rodzaj licencji
Jednostanowiskowa
Typ licencji
Wieczysta
Wersja językowa
polska
Cena netto: 2 650,00 zł
Cena brutto: 3 259,50 zł
Ilość:

Atrakcyjne cenowo rozwiązanie CAD zapewniające profesjonalne rezultaty

Precyzja zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnych w programie CorelCAD™ 2018 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektach technicznych. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji obsługi systemów Windows i macOS można na wybranej platformie cieszyć się zwiększoną wydajnością oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo. Program CorelCAD 2018 zapewnia elastyczne opcje rozszerzeń zarówno dla nowych użytkowników, jak i dotychczasowych klientów, dostosowując się do każdego toku pracy.

Oprogramowanie CAD do rysowania 2D oraz projektowania i druku 3D

Efektywność i wydajność

Efektywność i wydajność

Doskonałe narzędzia do szkicowania i projektowania w programie CorelCAD 2018 dają możliwość opracowywania bardziej różnorodnych materiałów wizualnych. Ulepszony interfejs użytkownika i nowe funkcje usprawniają oraz przyspieszają tok pracy, pozwalając opracowywać imponujące, wizualnie doskonałe projekty CAD.

Szkicowanie dwuwymiarowe

Szkicowanie dwuwymiarowe

Uzyskaj duże możliwości projektowania dzięki obszernemu zbiorowi profesjonalnych narzędzi do szkicowania, które pozwalają przygotować dowolny projekt z odpowiednią precyzją. Program CorelCAD 2018 jest wyposażony w nowe narzędzie Helisa do tworzenia spiral dwuwymiarowych, zaawansowane narzędzia do przygotowywania tabel, a także odnośników wielokrotnych umożliwiających konfigurowanie i dostosowywanie objaśnień podczas opracowywania rysunków.

Projektowanie 3D

Projektowanie 3D

W programie CorelCAD 2018 można skutecznie opracowywać projekty 3D wymagające wprawy i umiejętności, a także przekształcać rysunki dwuwymiarowe w zaawansowane projekty 3D. Dzięki całej gamie specjalistycznych i intuicyjnych narzędzi 3D, w tym ulepszonych uchwytów elementów i palety właściwości, na podstawie szkiców można uzyskać projekty i druk 3D.

Opcje zgodności i optymalizacji

Opcje zgodności i optymalizacji

Korzystaj z usprawnionych opcji udostępniania plików zespołom wewnętrznym i zewnętrznym dostawcom. Program CorelCAD 2018 jest w pełni zgodny z najnowszą wersją programu AutoCAD (format plików R2018 DWG), co gwarantuje bezproblemową współpracę z partnerami biznesowymi, a innowacyjne opcje dostosowywania i obsługi automatyzacji dają możliwość korzystania z programu w dowolnym środowisku pracy.

Zastosowanie
Projektowanie CAD 2D/3D
Rodzaj licencji
Jednostanowiskowa
Typ licencji
Wieczysta
Wersja językowa
polska

Pliki do pobrania

CorelCAD 2018 - porównanie

Porównanie CorelCAD do innych programów

Pliki do pobrania (294.86k)

Chcesz porozmawiać o produkcie? Masz pytania, wątpliwości? Wypełnij formularz.